Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha egy lány szegény?

Ciki, ha egy lány szegény?

Figyelt kérdés

Dolgozom, jövöre egyetemre szeretnék menni, tehát nem azért nem élek jól, mert lusta vagyok. Külföldre költöztünk, itt fogok tanulni, csak lesz valami.

Ciki, ha nincs annyi ruhám, drága holmim, mint másoknak?

Ápolt vagyok és igényes, csak épp nem tehetös.


Mennyit vesz ez el az értékemböl, mint nö, mint ember?


2014. szept. 9. 15:53
1 2
 11/15 Turulmadar5500 válasza:
nem
2014. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sosem érdekeltek az anyagiak.
2014. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha normális és látom rajta hogy szeret akkor miért ne?!

De amúgy azért nem mert a mai világban azt se nagyon tudom hogy kiben bízzak, mi kicsit jobban élünk mint az átlag (ich liebe Österreich) :D de sokszor van a lányoknál olyan érzésem hogy csak kihasználni próbálnak

2014. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Számomra semennyit. Hidd el egy átlagos srácnak nehezebb nála gazdagabb lánnyal "járni", mint egy vele egy szinten lévővel. Szóval nem ciki, felejtsd ezt el.
2014. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne izgulj majd találsz magadnak egy gazdag csávót és semmi gondod nem lesz ha jól nézel ki
2014. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!