Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félreértett, mit csináljak? :

Félreértett, mit csináljak? :

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki régóta tetszett nekem, bejelöltem Facebookon, aztán pár nap múlva megböktem. Ez volt kb. 2 éve. Nem reagált semmit. Úgy 3 hete elkezdtünk beszélgetni Facebookon, mert rettentően messze lakik, és rákérdezett, hogy miért böktem meg Facen, tudom e, hogy mit jelent. Mondtam neki, hog tudom, egyfajta incselkedés. Erre ő, azt mondta, hogy a barátai szerint ez szexuális kérés. De én csak fel akartam hívni magamra a figyelmét, semmi mást!!! Hogy magyarázzam el neki, mert azthiszi, hogy csak viccelek. Amúg nem bökött vissza, szerintem totál hülyének néz! :( A válaszokat előre is köszönöm, jár a zöld kezecske mindenkinek.
2014. szept. 20. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Fhuu bammeg...
2014. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bolhából csináltatok elefántot, tudod-e? Annak a bökdösődésnek semmi jelentősége nincs, ha ezt ő nem tudja felfogni, ne is foglalkozz vele, kész.
2014. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkora baromság! XD
2014. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát próbáldmegbeszélni vele, hogy ezzel csak fel akartad hívni magadra a figyelmét. De ha a srácnak nincs "humorérzéke" meg messze is van, akkor hagyd szerintem.
2014. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bökdösd tovább és küldj neki meztelen képeket, akkor biztos felfigyel majd rád.

csokinyuszi

2014. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A békés feszbukon szexuális felkérést jelent!

Engem még fiuk is szoktak bökdosni azokat képernyőfotozom és kiposztolom a sok búzát :D

Nyihahah

2014. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!