Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha egy csaj 4 éve...

Szerintetek ha egy csaj 4 éve elutasított de most egy bulin találkozni fogunk (inni fogunk ezerrel) akkor úgy kinyalom és megdugom mint még eddig senki, akkor belém szerethet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem tudom, de én is megpróbálnám a helyedben. Csak nehogy más figyelme kösse le előbb. Szal lehet elején a lényegre kellene térni. Majd írd meg hogy sikerült

//23f

2014. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem értem az elsőt. Sok olyan nő van aki sexelés nélkül alapbol nem esik szerelembe pl
2014. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy bele menne a dologba? Bár 4 év rengeteg idő, mindketten sokat változhattatok. Azért olyan sokat ne igyál, legalábbis te ne! :D sok sikert! :)
2014. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem fog beléd szeretni h részegen megdöntöd .. Ezt garantálom neked !
2014. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 RRR ***** válasza:
csak nehogy mást dugj a delirium tremensbe:DDD
2014. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha velem ilyet próbálna tenni olyan, akihez nem vonzódom, még meg is haragudnék rá, hogy visszaélt egy gyenge helyzettel. Egyébként velem nem nagyon tudnál mit kezdeni, mert én elalszom az alkoholtól, ha sokat iszom. :-)
2014. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem fogom összetéveszteni semelyik csajjal sem, nagyon oda voltam/vagyok érte. Ezért utasított el... így visszanézve tényleg rémes voltam és nagyon bánom a dolgot csak hát az ember utólag mindig okosabb :/
2014. szept. 23. 22:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Beléd nem fog szeretni az fix. Viszont legalább jól megdugtad. Az is valami, nem?
2014. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi a fenét olvastam én az előbb...
2014. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!