Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha egy csaj 4 éve...

Szerintetek ha egy csaj 4 éve elutasított de most egy bulin találkozni fogunk (inni fogunk ezerrel) akkor úgy kinyalom és megdugom mint még eddig senki, akkor belém szerethet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 22:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egy egyéjszakás kalandnál többet szeretnék tőle, viszont nem tudom hogy indíthatnám be a szekeret. Nem csak szexre kellene(bármit is tennénk imádnám minden percét). De én úgy fognám fel hogy huhh király este volt ez lehet valaminek a kezdete és várnám a folytatást, ő is úgy érezné hogy szupi este volt de nem akar kapcsolatot... mert nekem az lenne a célom.
2014. szept. 23. 22:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát az igazság az, hogy ha leitatod és hagyja magát megdugni, akkor ne nagyon akarj tőle komolyabb kapcsolatot... Mert akkor bárkivel bármikor elmegy simán és nem fogja zavarni, ha van valakije.
2014. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De én ismerem a lányt... valaha kedvel/t... csak az agyára mentem ezért közösen úgy döntöttünk hogy megszakítjuk a kapcsolatot(mindenfélét). ez szenvedés volt nekem
2014. szept. 23. 22:55
 14/16 anonim ***** válasza:

Már a legelső válaszban is leírtam: idióta vagy.


Úgy akarod elnyerni a szívét, hogy leitatod és megdugod? Igazi gavallér vagy, nem mondom!

Kit érdekel, hogy anno elutasított? Fuss neki még egyszer, próbálkozz újra!


Hozzáteszem ha tényleg szeretnéd, fel se merülne benned, hogy ilyet tegyél vele.

2014. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
kérdező ost gondolj bele, megdgod részegen és belédszeret. Vagyis 4 év után gahyja, hogy megduja valaki és még belé is szeret (elvégre az a 2 óra rengeteg idő rá). Szerinted egy ilyen p*csa hnyszor esik szerelembe egy héten. Ha megdugod és belédszeret én a helyedba bottal nem piszkálnám.
2014. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
úgy értem ha jó lenne akkor ez lehetne a kezdete a kapcsolatnak...
2014. szept. 24. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!