Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Középiskola. Évfolyamtárs...

Középiskola. Évfolyamtárs lánnyal hogy érdemes kezdeni, mit javasoltok? F16

Figyelt kérdés

Tavaly is tetszett, de idén már szerelmes vagyok belé. Ezt valószínűleg ő is tudja ( a minden lében 2 kanál meg a sz@rkavaró haverok lányok miatt ). A helyzet ahhoz hasonlítható, hogy elmegyünk színházba Antigonét nézni. Mi is tudjuk, hogy mi fog történni, a szereplők is, de mégis végigizgulja mindenki, mintha nem tudnánk.

Átlagos, magas fiú, boltokban már jár a fiatalember szólítás + magázódás, amúgy egyik legokosabb vagyok.

Szép, magas lány. l16

Hölgyek és urak is segíthetnek.



2014. okt. 5. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan okos vagy,akkor biztos a csajozás is menni fog Einstein;) Tudod ott kezdődik,hogy odamész hozzá,és beszélgettek:D
2014. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okos vagyok, meg képzőművészetekhez, zenéhez is nagyon értek, csakhát ez azzal jár, hogy ezen a téren viszont nem vagyok egy nagy csajozógép. A beszélgetés, ilyenek már megvan, tehát a következő lépés(től) érdekelne.
2014. okt. 5. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
ráírsz fészbukon, mit csinál délután, lenne-e kedved elmenni veled ruhát venni, adjon tanácsokat, aztán ott beszélgettek, sétáltok és úgyis alakulnak a dolgok... ennyi
2014. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem egy városban lakunk sajnos.
2014. okt. 5. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vesd fel neki az ötletet,hogy késse le a buszt :D és menjen a következővel :)
2014. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
(kolis)
2014. okt. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!