Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, ti hogyan...

Fiúk, férfiak, ti hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Megismertek egy gyönyörű lányt (ide most mindenki odaképzelheti az ideálját), elég közel kerültök egymáshoz, de kiderülnek róla dolgok. Ő valójában fiúként született, de még nagyon korán, 3-4 éves korában kiderült, hogy transznemű, és inkább lánynak érzi magát. Fiatalkorában elég sok mindenen kellett átesnie, hormonkezelések, műtétek, stb, hogy normális lány kinézete legyen. A nemi szervén is végeztek átalakításokat, így hasonlít egy női hüvelyhez, de mégsem teljesen ugyanaz. Ti hogyan fogadnátok ezt?


Igen, rólam van szó.



2014. okt. 24. 18:34
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék senkinek sem képet küldeni, remélem, megértitek. Azért is írtam, hogy képzeljétek oda annak a lánynak a képét, aki a legjobban tetszik nektek.


Azt szívesen leírom, hogyan nézek ki:

Nagyon hosszú, barna hajam van, ami majdnem a fenekemig ér, kék a szemem, alkatom olyan 165 centi magas. Nem vagyok túl vékony, nincs olyan lapos hasam, mint a modelleknek, de én meg vagyok vele elégedve. Szeretem a sminkeket, a kiegészítőket, és a műkörmöket is, már ha nem ízléstelenné, hanem széppé tesz.

2014. okt. 24. 19:11
 22/33 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy ezen túl tudnék lépni, ha minden passzol. Talán az elején egy picit furcsa lenne a helyzet, de idővel hozzá lehet szokni. Gyereket pedig úgy sem szeretnék, szóval ez a rész annyira nem zavar.
2014. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
6%

persze... 3-4 évesen...

ugyan hogy?

guggolva pisiltél? vagy mi?

ekkora baromságot!

2014. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, elmondanád, hogy hány éves vagy? :)
2014. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
19.
2014. okt. 24. 19:38
 26/33 anonim ***** válasza:
Leírod, hogy hogyan derült ki ilyen fiatal korodban ez? Vagy legalább privátban elmondanád? Nagyon érdekelne... Köszönöm, ha megteszed!
2014. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Engem az érdeklne, hogy mennyi idő egy teljes átalakítás és milyen összeget emészt fel???
2014. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

A te kérésedre végezték el ezt a műtétet?

Hát fura, ilyen fiatalon egyáltalán kérhet ilyet valaki, hozhat ekkora, ilyen felelősségteljes döntést gyerekfejjel? És hogyan derült ki, hogy transznemű vagy? Egyszerűen csak lánynak érezted magad? Vagy más jele is volt?

És a nemi szervét átalakítják hüvelyhez hasonlóhoz, de mégsem olyan.


Ne haragudj, de ezeket nem tudom elhinni. Hacsak nem válaszolsz az előbbi kérdéseimre.

2014. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Átalakító műtétet 18 év felett végeznek és te honnan tudtad, hogy fiú vagy-e vagy lány?

A transzszexuálisok is pont onnan tudják ;)


Szerintem csak úgy érdemes ismerkedni, hogy ezt az első pillanatban tisztázzátok. Legalábbis nekem mindig könnyebb úgy, hogy eleve tudja rólam a "kiszemeltem".

Akinek ezt magyarázni kell, elfogad-nem fogad el, azzal felesleges kezdeni.


Azért hiszitek, hogy annyi az esély transzszexuális összetalálkozni, mint a lottó ötösre, mert nem szoktuk felvállalni. :) Rólam csak a családom és a legközelebbi barátaim tudják. Munkahelyen pl. soha nem mondom ezt el senkinek sem.


És csak a lányokat szeretem, mielőtt valaki ismerkedni szeretne.

2014. okt. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Ha 3-4 éves korában kiderült, hogy transzszexuális (transznemű = nem a nemének mefelelően viselkedik, transzszexuális = testileg férfi, de valójában nő, v. fordítva), ÉS kamaszkoráig elkezdte a kezeléseket (max. 14 éves koráig elkezdte a HRT-t), valamint túlesett az SRS-en, akkor az összes különbség közötte és az összes többi nő között összesen annyi, hogy nincs méhe és petefészke. Tehát kérlek, ne férfinak, hanem egy meddő nőnek lásd.


Ugyanez a helyzet valamennyi SRS-en túlesett transzszexuális nővel. (Ok, van aki túl későn kezdte, és nem hiteles, de akkor egyértelműen meglátszik, pl. ádámcsutka, arcszerkezet, vállak, stb.)


Szerintem, akinek megvolt a nagyműtétje, annak már nem kell elmondani, mert minden tekintetben nő.

2014. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!