Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, ti hogyan...

Fiúk, férfiak, ti hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Megismertek egy gyönyörű lányt (ide most mindenki odaképzelheti az ideálját), elég közel kerültök egymáshoz, de kiderülnek róla dolgok. Ő valójában fiúként született, de még nagyon korán, 3-4 éves korában kiderült, hogy transznemű, és inkább lánynak érzi magát. Fiatalkorában elég sok mindenen kellett átesnie, hormonkezelések, műtétek, stb, hogy normális lány kinézete legyen. A nemi szervén is végeztek átalakításokat, így hasonlít egy női hüvelyhez, de mégsem teljesen ugyanaz. Ti hogyan fogadnátok ezt?


Igen, rólam van szó.



2014. okt. 24. 18:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon megértő férfit találsz, vagy örökre eltitkolod. Bár a gyerek kérdésnél biztos kell csúsztatnod, hogy miért is nem lehet. De én biztosan titokban tartanám. Legalábbis ameddig rá nem kérdez, de azt meg nem fog, ha külsőleg úgy nézel ki, mint egy nő.
2014. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem leginkább, mert emiatt félek ismerkedni. Bár voltak már barátaim, mindig megijedtem, hogy hogyan mondom el, és könnyebbnek éreztem szakítani valami hülye indokkal. Elég tapló dolog a részemről, tudom, és szégyellem is, de egyszerűen emiatt annyira nincs önbizalmam, hogy félek belevágni egy komolyabb kapcsolatba.


No igen, a másik probléma a gyermek. Sajnos így nem marad más, mint az örökbefogadás. Tudom, hogy a szerelem, szeretet elég sok mindent kibír (ha őszinte), de félek, (inkább rettegek), ez már túl sok :(

2014. okt. 24. 18:48
 13/33 anonim ***** válasza:
#11 "Meddő vagyok"- hm, elég megfelelő védekezésnek tűnik, nem tudom, te hogy vagy vele. Ettől függetlenül lehet gyereket adoptálni, vagy olyasvalakit találni, aki csak megszüli a gyereket.
2014. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak még páran, akiknek ugyanígy nem lehet gyereke, ez nem a világ vége...
2014. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben a gyerek kérdés a legkisebb gond.

A férfiakat inkább az zavarná, hogy a génjeid alapján férfi vagy, hiába élsz nőként és nézel is ki nőként. Biológiailag férfinak születtél, ezt pedig kevesen tudják teljes mértékben befogadni.

2014. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
7%
Keress biszexuális pasikat. Itt az oldalon is hemzsegnek.
2014. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
5%
#15 Sajnálom az ilyen betokosodott embereket.
2014. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Amúgy, most kíváncsivá tettél, hogy milyen is a külsőd. Megkérhetnélek, hogy küldj egy képet?
2014. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

hmmm ez érdekes.

Még sosem találkoztam ilyen emberrel, érdekelsz, megmondom őszintén, beszélgetnék veled.


Én személy szerint nem akadok le ezen, részemről oké a dolog, ha így érzed. De biztosan nem gondolnék veled élethosszig tartó dologra, lévén családunk nem lehetne.

Ez az akadály elég komoly. Gondold csak el, hogy mondjuk egy férfi aki szeret bemutat a szüleinek, stb... de sosem lesznek unokák. Ezt neki is el kell fogadnia, és neked is.

2014. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

# 17 Nem azt írta, hogy neki ez a véleménye.

És igaza van, szerintem is ez lenne a legtöbbeknél a baj.

De szerintem ezt a kérdező nagyon jól tudja, ezért írta ki a kérdést.

Szóval tök fölöslegesen pofázunk.

2014. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!