Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, előfordult már hogy...

Lányok, előfordult már hogy elutasítottatok egy olyan pasit akiről kiderült hogy valójában nagyon jó ember?

Figyelt kérdés
vagy ha elutasítotok valakit az azért is van mert b.nk@' volt veletek(?)
2014. nov. 1. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A lányok előbb utasítják el a rendes srácokat, mint a bunkókat. Tudod a bunkókra buknak.
2014. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem a bunkókra buknak hanem a "menőkre" azt hogy bunkó csak elviselik, egy darabig...
2014. nov. 1. 14:07
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen,aztán később ő utasított el engem :( Volt köztünk egy nagyon hullámzó kapcsolat,végül megházasodott egy másik nővel.A mai napig hiányzik!Őszintén a lábam is megremegne,ha újra látnám....
2014. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác. Nagyon figyelmes, kedves és a te szavaiddal élve jó ember volt. És úgy egy hónapig tök jó haverként mászkáltunk mindenhova, csak hogy igen megkedvelt. Hiába volt "jó ember", elutasítottam mert egy halvány vonzalmat sem éreztem. És nem azért, mert kedves volt, vagy bármi, nem volt vele bajom. Csak egyszerűen nem éreztem semmit. Ennyi.
2014. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4# Te is a "menőkre" buksz? :D
2014. nov. 1. 14:10
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen, előfordult, mert ha nem tetszik, akkor lehet akármilyen jó, akkor sem fogok belé szeretni.
2014. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, csak azt tudnám, hogy ha ennyire ostoba vagy, miért teszel fel itt kérdést? Vagy szereted reklámozni?

De ha már itt tartunk, gondolom te se lennél olyasvalakivel párkapcsolatban, akihez nem vonzódsz, vagy hogy lealacsonyodjak hozzád: akire nem áll fel.

2014. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Direkt mondtam, hogy NEM VOLT SEMMI BAJOM VELE. De nem is éreztem semmit. Ott volt a bökkenő. Szerintem nem is én, nem is ő tehet róla, hogy nem vonzódtam hozzá.
2014. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8# Miért most már vonzódsz? :D
2014. nov. 1. 14:21
 10/19 anonim válasza:
Nem ilyen nem volt, olyan volt, hogy összejöttem valakivel akiről úgy gondoltam jó ember (mert én a rendes srácokat szeretem) aztán kiderült, ő is csak egy bunkó paraszt. 20/L
2014. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!