Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, előfordult már hogy...

Lányok, előfordult már hogy elutasítottatok egy olyan pasit akiről kiderült hogy valójában nagyon jó ember?

Figyelt kérdés
vagy ha elutasítotok valakit az azért is van mert b.nk@' volt veletek(?)
2014. nov. 1. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A lányok általában a rosszfiúkat szeretik, úgyhogy biztosra veheted, hogy rengeteg ilyen eset van.
2014. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A fiúk meg általában a díszes, üresfejű próbababákat. Mert mindegy mi van belül, csak szép legyen és dugható.
2014. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
8-as: Nem. Ha egyszerűen nem vonza az embert valaki, akkor az nagyon nehezen változtatható meg. Most van barátom, akit szeretek és nem egy menő fajta. Igaz nem is magyar szóval ami ott esetleg menő, az esetleg itt nem. Szóval haggyátok már ezt a rosszfiús/plázacicás (bár utóbbiban van igazság) dolgot. Nem kellettél neki és kész. És hidd el, nem azért fognak elutasítani, mert "jó ember" vagy. (Bár úgy tűnik csak a saját véleményedet fogadod el a sztereotípiákra alapozva. Hiába koptatom a telefon képernyőt...)
2014. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Igen,van abban valami,hogy a lányok a rosszfiúkra buknak.

De csak azért,mert ilyenkorazt hisszük,hogy majd mi ki tudjuk terelni a mostani világából,hogy jófiú legyen,amikor már meghóditottuk és megkaptuk,akkor vagyunk boldogok és elégedettek.

A jófiú,jófiú marad..a rosszfiú pedig izgalomba hz és élményt nyújt azzal,hogy jófiút faragysz belőle..

:D


Kicsit érthetetlen..tudom..

Én is egy rosszfiúba szerettem bele,és büszke voltam magamra mikor megtudtam hóditani,szó szerint az ujjaim köré csavartam.


Nekem ez a véleményem.

De amúgy volt,hogy megismertem egy rendes srácot,de visszautasitottam mert nem jött be.

2014. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
attól még, hogy 'jó ember', nekem nem kell egyből széttennem a lábam előtte. hiába 'jó ember', ha például buta, műveletlen, igénytelen, nagyon csúnya.. attól még a maga módján lehet jó ember, de én nem fogom magam szemétnek érezni, mert nem jövök össze olyannal, akihez nem vonzódom (nem csak külsőre).
2014. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Számomra nem "jó ember" az, aki úgy állítja be magát, mint valami szentet, közben meg úgy követeli a pun***cit, mintha az neki alanyi jogon járna.
2014. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én férfiként már jártam így többször is.

Most legutóbb is megismerkedtem egy nagyon kedves lánnyal akinek tetszett, hogy normális, értelmes, férfi vagyok, hogy mindig kedves vagyok, odafigyelek rá. Először csak barátkoztunk aztán kialakult valami több, és ő akkor lépett vissza, amikor érezte, hogy többet érzek iránta, akkor megmondta, hogy egy nagyon jó, és értékes embert ismert meg bennem, de ő csak barátságot szeretne. Neki kapcsolatra nem egy ilyen kedves,türelmes, nyugodt férfi kell, hanem egy erős, határozott, akaratos férfi. :)

És ezt mondta nekem:

"igen lehet ezt kéne tenni a cuki pasik nem kellenek senkinek, hiába azt mondják a csajok."

És nem tudtam rá haragudni mert tudom, hogy igen a legtöbb nő ilyen. :)

2014. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert sajnos így lettek nevelve. Szerencsére bármennyire is nem tetszik a mostani generációnak, kezdenek felnőni azok a Nők, akiknek nem lehet már parancsolni, akik tudják, mi az hogy érték és akik nem hagyják elnyomni magukat.
2014. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves 18-as a 17-es válaszoló vagyok ismét. :)

Én nem látom, hogy felnőne egy olyan generáció amilyenről te írsz. Sőt ha ezelőtt 10 nőből mondjuk a fele volt így nevelve, most eljutott oda a világ hogy a facebook, meg tárasi 10 nőből 9-et ilyenre nevelnek, hogy csak az akaratos, erőszakos, gátlástalan férfi a férfi. :)

2014. nov. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!