Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmondjam neki hogy szeretem?

Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Ezt a lányt már egészen pici korom óta ismerem, manapság mind a ketten karatézunk! Az egyik legjobb barátom, de mostanában többet is érzek irányta. Én nem jövök be neki,mert már megbeszéltük hogy kinek milyen fazon tetszik! De én nagyon kedvelem és nem tudom hogy ezt hogy mondjam el neki hogy szeretem. És az is nagyon zavar engem hogy fél fejjel magasabb nálam, de fiatalabb 2 évvel. Szerintetek elmogyam neki azt iránta érzet érzéseimet? Ha elmondanám, akkor utána lehett megromolna a remek "legjobb" barátságunk!

2014. nov. 12. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Karate közbe mondjad miközben beviszel neki egy tirgiskarom-csapást
2014. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem ebben az esetben semmi értelme ezt elmondani neki. Nem kell csinálni semmit, szeresd magadban és távolról, nem lesz semmi jobb attól, hogy ezt közlöd vele, mert jelenleg ez kb. egy közlés lenne csak számára.
2014. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, ezt mind maximálisan megértem! De ha most még várok még pár évig, addig lehett hogy őssze ismerkedik valakivel, én meg csak várjak? Igy is sokan udvarolnak neki, és vissza hallotam tőle, hogy mondták neki hogy az udvarlói féltékenyek rám, mert sokkal jobban kijövök vele! Akkor mire várjak, meddig?
2014. nov. 12. 22:53
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy neked is lesz valakid. Én is karatélyoztam ám. :D
2014. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért,milyen "fazon" tetszik neki?Te milyen vagy?Amikor mondtad,hogy neked mi tetszik,nem ismert magára?
2014. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd el.Ha nem jössz össze vele,akkor ez van.Ne szenvedj emiatt.Ha megromlik a barátságotok,akkor megromlik.Ha nem szeret,akkor felejtsd el.Ha ilyen "legjobb" barátok vagytok,akkor soha sem fogod tudni elfelejteni és sosem fogsz kitörni ebből!Vagy megvárod,amíg összejön valakivel és akkor darabokra töri a szíved?Tudnál ezután is barátkozni vele?
2015. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!