Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Főleg pasik véleményét/tanácsá...

Főleg pasik véleményét/tanácsát kérném. Mit jelent ez a viselkedés nálatok? Illetve valami tipp amivel el lehet titeket csábítani? (csak is normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Már 1,5 éves ismerem a srácot,közös fakultáns órán ismerkedtünk meg.Akkor nem nagyon kommunikáltunk,vagyis inkább semmit de a szemkontaktus mindig megvolt.Éreztem hogy órákon is titokban néz.Nem foglalkoztam vele mert akkor jelenleg már volt egy 2 éves kapcsolatom.Azóta nem járunk már közös órára,és az akkori barátommal is szakítottam már.De mostanában barátnőim arra hívták fel a figyelmem,hogy állandóan nagyon megnéz főleg hátulról ha összefutunk véletlenül valahol (ami napi szinte többször is előfordul)és állandóan fülig ér a szája.Gondoltam majd akkor kezdeményezek én.Közösségi oldalon el kezdtünk beszélgetni,elmentem a meccseire.Érdeklődést mutatott.De egyik pillanatról a másikra megváltozott.Nem volt hajlandó válaszolni az üzeneteimre,került,de sikerült úgy intéznem az egyik nap,hogy véletlenül összefutottunk újra és hogy tudjunk beszélgetni.Természetesen tele voltam kérdésekkel meg nem tudtam hova tenni a gyors 180 fokos fordulatát.Miközben beszélgettünk folyamatosan mosolygott és elég erősen is a szemembe nézett.Mindenre kaptam választ.Azért nem hajlandó visszaírni mert nagyon sok dolga dolga van (jó lehet,megértem de mikor 3 nap alatt nincs egy üzenetre való ideje ez kamu és akkor legalább lépjen ki chatből,hogy ne lássam hogy fennt van.)Utána a következő kifogása az volt,hogy észre vette hogy nagyon próbálok ismerkedni (jó lehet hogy túl gyors vagy hirtelen sok volt neki)és nem érti hogy miért miközben van barátom az ő tudta szerint.1. ekkor már 3 hónapja szakítottam a barátommal,2.mit feltételez rólam? de még ez nem volt elég.Jött a legszebb kifogás.Ő fiatal még bulizni akar nem akar kapcsolatot. Istenem egy kapcsolat nem azt jelenti hogy elveszted a fiatalságod és otthon kell ülnöd!! Azt majd 70-80 éves korában de nem értem miért zárja ki a kettő egymást? Illetve az mit jelent hogy mindig megkerülte azt ha az jött szóba hogy nem érdeklem,nem tetszek neki de nem is mondta hogy így lenne.Azóta se hajlandó válaszolni,de újra odamenni hozzá és beszélni se akarok,nehogy már zaklatásnak vegye.Illetve ti pasik mindent megosztotok a haverjaitokkal? Mert mindezek után a haverjai állandóan mosolyognak ha találkozok velük és gondolom tudják az egészet.

egy tanácstalan 20 éves lány



2014. nov. 28. 20:50
 1/6 RRR ***** válasza:

felült valami buta pletykának rólad

és

mivel éretlen

nem tisztázza veled,hanem elhiszi inkább

2014. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál - ennyi szövegelés után -, hogy őrülten szerelmes beléd, s az önbizalomhiányából kifolyólag ezer kifogást keres, hogy ne kelljen szembesülnie azzal, hogy Ő NEM JÖN BE NEKED, MERT NEM AKAR POFÁRA ESNI EGY OLYAN NŐ ELŐTT, AKI SZÁMÁRA A TÖKÉLETESSÉGET JELENTI? Emiatt tetteti magát parasztnak, emiatt teszi a kétértelmű, hülye megjegyzéseit, s emiatt akarja, hogy inkább lekopj róla, MERT NEM AKAR CSALÓDNI, POFÁRA ESNI.


Teljes mértékben megértem a srácot... sajnos...

2014. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor hagyjam,mert hogy nem akar pofára esni?
2014. nov. 28. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán megtudhatott róla valami, ami nem tetszik neki és másképp gondol rád e miatt.
2014. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd az egészet, nem éri meg a hozzám hasonló elfogult idiótákkal foglalkozni... Még kell pár év, hogy felnőjünk, s ne legyünk előítéletesek, s a múltban szerzett tarkón lövéseket fel tudjuk dolgozni...
2014. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Na ez kész. Pont, mint az ovisok. Csak nem a haját húzod, hanem paraszt vagy. :)

De vissza a kérdezőhöz, először is az nem biztos, hogy attól még, hogy fent van a chaten ott is van. Nálam van, hogy délelőtt benyomom a gépet, fellépek, aztán gondolok egyet ott hagyom és kimegyek egyet motorozni, lovagolni, stb. és hiába mutatja egész napra egy percet nem vagyok ott. Este meg már többnyire nincs kedvem válaszolni. :)

Egyébiránt, aki ennyire kifogásokat keres, azt hagynám a fenébe. Annyi ember él a földön, lehet vígan válogatni. Oda menned sem érdemes még egyszer szerintem, egyrészt az már tényleg zaklatásnak veheti ki magát másrészt meg ne lássa már, hogy ennyire csüngsz rajta. :D

2014. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!