Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy intelligens, művelt,...

Egy intelligens, művelt, gyönyörű nő miért nem tudja elfogadni, ha kevésnek érzem magam hozzá?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet ebbe belenyugodni, ha a férfi úgy gondolja, hogy intelligenciában, műveltségben és külsőre sincs egyáltalán azonos szinten egy nagyszerű nővel? Miért nem lehet elfogadni, hogy a férfi nem képes azt nyújtani semmiben sem, amire a nő vágyik? Miért kell egyből arra gondolni, hogy a férfinak valójában nem jön be a nő, holott teljesen más dolog, az önbizalomhiány, a féltékenység stb. áll a visszavonuló fújásának hátterében? Miért kell kiakadni, miért kell hisztizni? Miért nem lehet megbékélni azzal, hogy egyes férfiak totális csődnek érzik magukat egy szinte mindenben tökéletes nő mellett?
2014. nov. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ezek nehéz kérdések.
2014. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Mert annyira mégsem intelligens...
2014. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
48%
Mert ö tökèletesnek lát tèged, ès nem èrti, hogy mièrt nem adsz esèlyt neki.
2014. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
és a férfi miért nem érti hogy úgy kell a nőnek ahogy van?
2014. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

lehet, hogy mert nem mondtad meg neki, hogy miért vagy vele sündisznó.

remélem, én is ilyen helyzetben vagyok, nem pedig valóban nem vesz komolyan.

állandóan ezen gondolkozni megmérgezi az egészet.

2014. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
28%

Kedves Kérdező!

Te vagy a kedvencem az oldalon csak hogy tudd! Mindig elmosolyodok az irásaidon,sok igazságot irsz és mindezt olykor vicces formában. "egy szinte mindenben tökéletes nő mellett" ugye az alábbi "sz..rkazmus"? :) Nem gondolod magad se komolyan hogy van ilyen nő? Te tudod pontosan hogy milyenek a Nők. Ne hagyd magad félrevezetni és ne hagyd hogy átdobjanak a palánkon,ne ad be a derekad SOHA-SOHA! Tudod a Nők sosem fognak megváltozni,mindig bennük lessz az a hajlam hogy a férfiakat megöritsék,mert állandóan mindig addig csürik csavarják a dolgokat,mig a férfi agyf..szt nem kap..És akkor a pasi nem csoda ha menekülöre fogja. A nőket sosem az eszükért szerettük ezt ne felejtsd el. Mi pasik sokkal logikusabban gondolkodtunk mindig mint a nők. Mi egyszerüen csak szeretünk ha szeretünk,és nem bonyolitsuk cifrázzuk még a szeretett is. De tudod hogy van ez "A kutya is jó módjába vész meg" Ha egy csaj azt érzi hogy szeretik akkor,hamarosan vége lessz köztetek,mert úgy vannak a csajok vele hogy engem szeretnek tehát természtesnek veszi a dolgot és akkor már akármit csinálhat,kérhet,és szinte pincsi kutya lessz a pasi. Nem szabad ezt megadni nekik! További Tiszteletem!

2014. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%
mert ő jónak talál úgy ahogy vagy
2014. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Miért rühelled a nőket?
2014. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

ma 18:16

Én csipem a kérdezőt,de ugye nem gondolod komolyan hogy egy Nő tökéletesnek lát olyan valakit akinek már a puszta neve is felháborodást vált ki egy Nőből? És amiket meg szokott kommentelni azoksem tettszenek a Nőknek..Én csak reálisan látom a dolgokat.

2014. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

ma 18:27


A 18:24-es kommentbe van a válasz.

2014. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!