Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az olyan férfiaktól kérdezném,...

Az olyan férfiaktól kérdezném, akiknek rendben van az önbizalmuk, hogy éreztétek-e már úgy néhány elutasítás után, hogy mégsem vagytok elég jók, pedig objektív szemmel nézve a csaj exe nálatok sokkal rosszabb kinézetű volt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt feldolgozni?
2014. dec. 9. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én mindig dühromatot kapok, ha elutasít egy csaj, már pedig ez elég sűrűn megtörténik


nem is értem hogyan tudnak visszautasítani egy olyan helyes fiút, mint amilyen én vagyok

2014. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
állítólag az idő és a sors mindig igazol. nálam volt olyan, hogy visszautasítás után a csaj azt mondta, hogy nagyon válogatós... másfél év utàn jött össze valami ritka bajuszú, szőrtelen infantilisképű, kopasz pasival. 30 évesen együtt szelfiztek grimaszolva... sirva röhögtem, alig tudtam eljutni a tiltás gombig...
2014. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!