Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek túl nagyok az...

Szerintetek túl nagyok az elvárásaim 20 éves lányként?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy valakihez vonzódni tudjak és működjön a kapcsolatunk, számomra az alábbiak fontosak: (nem fontossági sorrendben)


-legyen intelligens, nyitott új témákra, szeressen komoly témákról beszélgetni

-emellett legyen jó a humorérzéke a komolyabb témák mellett szeressen hülyéskedni is, ugratni a másikat

-ne legyen manipulatív, játszmázgatós, hanem őszinte

-legyen határozott, tudja mit akar (ez nem jelent egyet a bunkóval!)

-ne legyen elhízva, legyen minimum 170 cm-es magasságú

-legyenek életcéljai, a jövőben ne nekem kelljen eltartanom

-ne legyen a "nőnek otthon a helye a konyhában" eszme híve, komoly kapcsolat esetén az igazságos munkamegosztás, és egyenlőség híve legyen

-a szexben szeressen a domináns fél lenni, ne okozzon neki lelki válságot, ha az ágyban durván kell velem bánnia, egyszóval érdeklődjön a bdsm iránt

-ne zavarja, hogy képtelen vagyok megtanulni a helyes vesszőhasználatot (azt hiszem ez a legfontosabb mind közül :D)


Amit én nyújtani tudok:


-intelligens ember vagyok, jelenleg egyetemista, orvosi karon

-ugyanúgy bármiről lehet velem beszélgetni, legyen szó akár komolyabb dolgokról, akár hülyülésről

-nem vagyok elhízva, környezetem visszajelzései alapján szép lány vagyok (persze tudom, ez szubjektív lehet)

-őszinte vagyok

-vannak életcéljaim, nem eltartottként tervezem a jövőmet

-az ágyban erős szubmisszív hajlamaim vannak

-iszonyat fincsi nutellás túrótortát tudok csinálni



Nos, mit gondoltok, túl nagyok az elvárásaim? :) Mostanában több ilyen kérdést láttam, ihletet kaptam, hogy megkérdezzem, mások szerint teljesíthetőek-e a feltételeim :D


20/n



2015. jan. 3. 13:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy nagy elvárások, de nem túl sok olyan férfi szaladgál manapság, akikben ezek a tulajdonságok mind, maradéktalanul megvannak.
2015. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
75%

19 éves vagyok és a leírásnak 95%-ban megfelelő pasival járok. Imádjuk egymást már két és fél éve. Mi a titok?


Van köztünk 9 év.. :)


Szerintem az idősebb pasik között nézz szét!!

2015. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
0%

Szépen összeszedted a mondanivalód és határozottan tetted közzé.

Nem túl nagy az elváràs, egy részét nem fogalmaztad meg, mégpedig, hogy milyen szeretőre vágysz, mekkora méretű legyen pl. Ha lenne egy 180 cm magas pasi 12 centivel és 165 centi magas 19 centivel... melyik lenne a szimpatikusabb?

2015. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

A BDSM elég tág fogalom, ennyiből aztán olyanok is megtalálhatnak akik túl durvák neked.

A véralvadás intrinsic, extrinsic útjait tudod már fejből?

2015. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
59%

-Kíváncsi lennek milyen mélyen es milyen temakrol lehet veled beszelni az ozmozisnyomason meg a limbikus rendszeren kívül.

-A lanyok 99,99999%-a szubmisszív tehat ez nem jelent semmit. Vagy csak sok volt a szürke50arnyalata?

-A nutellas túrótorta..felhizlalod a pasid aztan közlöd hogy nem vonzó? Nem kéne. A pluszpont hogy nem vagy elveszett a konyhaban.


Mellesleg ha ilyen lennél tényleg akkor minimum 5-8 udvarlód lenne es nem ide írogatnàl.

2015. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

úr isten... és melyik egyetem ahol ledarálják ezt a sok hülyeséget másfél év alatt?

és mit csináltok akkor a 4. fél évben? úgy már túl könnyű az élet, mondhatni élhető

2015. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
42%
Ah, már majdnem elérzékenyültem, szépen fogalmazott, nagyjából korrekt elvárások, aztán eszembe villant, ha ismerkednél egy ilyen sráccal hosszú hetekig/hónapokig, és közben képbe kerülne például ő ( [link] csettintésre ugranál neki, s hagynád ott az elvárásaidnak tökéletesen megfelelő srácot.
2015. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

23as, az intim méret normális méretek közt nekem teljesen mindegy, elég "rövid" vagyok, ha lehet így fogalmazni, és nem szeretem, ha a méhszájamat ostromolják. Szóval 12 cm nekem tökéletes lenne, ha nem ceruza vastagságú, és a 19 cm-es is, ha a férfit nem zavarja, hogy nem lehet belém tövig rakni :)


24es, persze, vannak nekem is túl extrém dolgok. Én sem ismerem pontosan a határaimat, eddig nem volt senki aki eléggé merte volna feszegetni őket :D Úgy gondolom, ha valaki valamennyire is érdeklődik iránta, azzal össze tudok csiszolódni.


25ös, úgy gondolom, ha szimpatikus valaki, képes vagyok alkalmazkodni, és bár lehet, hogy meglepő, de nem az orvosi témák a kedvenceim, ha egy ilyen szempontból laikussal beszélgetek :)

A szürkét nem olvastam, az pedig hogy jön ide, hogy mennyi lány szubmisszív? A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen. Nem hinném, hogy az emberi test úgy működik, ahogyan a túrótortával kapcsolatban leírtad. Bár ki tudja, lehet, hogy csak szórakoztál a kommentedben, ez esetben ne vedd figyelembe, amit most írtam :D


26os, attól, hogy az anatómia másfél éves, rajta kívül még rengeteg más tárgyunk van. Hülyeségnek nem hívnám, számomra nagyon érdekes, és ezen alapok nélkül nem lenne értelme az orvoslásnak.

2015. jan. 3. 14:19
 29/34 anonim válasza:
Jelentkezem :D
2015. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Bédéeseem hurrá.


Első nap hátba váglag ezzel, indításképp!


[link]

2015. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!