Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tinderen még mindig ugyanaz a...

Tinderen még mindig ugyanaz a helyzet? Tehát, hogy a nők és a felső 20%-ba tartozó pasik profitálnak csak az appal, a többi ember (pasi) számára, csak időpocsékolás?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt, mert pár hónapja lejöttem Tinderről, mert fél év alatt SEMMI sem jött össze. Mivel eleve be sem jelöltek, csak a csúnya nők. Nekem meg abból már elegem van.


Szal, aki nem magas/jóképű/sportos annak van valami módszer, hogy túl nagy erölködések nélkül is lehessen vállalható csaja? Ugy értem, hogy pl ne kelljen kondiba rohadnom éveket, rengeteg időt/pénzt/energiát de legföképpen fájdalmat és küszködést beleölve a dologba, hanem csak egyszerüen "vadászmező váltással" megoldódna a dolog.


2015. jan. 3. 22:20
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
En sem vagyok néha szép,de máskor meg megfordulnak nálam :D en titkok hogy sok ruhát veszek,stílusokat alkalmazók,es jol érzem magamat.Nem minden csajnak a sportos faszok kellenek,hanem egy olyan aki minden terepen ferfi,humoros es nagyszájú.mindenre van kifogásod es eloiteleted,de inkább leszarnad azt hogy a csúnya embereknek mi jön ossze es inkább magaddal foglalkozni.nem tudom hogy nézel ki most,de ha sokat adsz magadra,nem bonyolítása túl mindent es nem keresel kifogást akkor simán megtalálod a hozzad valót.Ha amit írtam nem segít akkor folytasd azt amit az előttem íróknak adsz.Ui: a "csúnyáknak' azért van több esélyük mert ok elfogadtak a tényt hogy nem tudnak alakítani magukon(ezek alatt olyat értek akiknek mondjuk foguk kiáll vagy éppen az arcuk tiszta geny,de a pubertas miatt) ezért szövegekkel hódítanak vagy éppen van önbecsülésük/merszük.
2015. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
most had ne kötekedjek, de nulla a helyesirásod, MÉGSE korlátozza ez az érvényesülésedet, mert biztos nézel ki valahogy...és ne fogd a ruhákra, mert valószinüleg anélkül is kinézel valahogy.
2015. jan. 7. 18:06
 23/30 anonim válasza:
A helyes írásom tudom hogy rossz mert tabletrol nem tudok vhogy jol írni,de a ruha csodákra képes.ha jol öltözködsz akkor az emberek is másképp látnak majd.
2015. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg igaza van!
2015. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A Tinder szélsőségesen a külsőségekre épít. Aki regisztrál, ezzel legyen tisztában. Én abszolút nem külső alapján válogatok a hétköznapokban, de a Tinderen IGEN, mert hát mégis mi alapján válogatnék?


Egyébként csak csúnya nők jelölnek? Ezt csak onnan tudhatod, hogy te is jelölöd a csúnya nőket... miért is?

2015. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

mivel én fiu vagyok, ezért mindenkit bejelölök. Mivel a tinder azzal az egyetemes dologgal nem számol, hogy a "nő választ"...


inkább bejelölök mindenkit, sokkal gyorsabb és majd ráérek abból a néhányból szelektálni, aki visszajelöl (ez kb olyan 5-8% lehet)


Márciusban tettem fel a tindert, akkor még magyarok nem nagyon használták, sokkal több volt a magyaoroszágon lévő külföldi. Fél évig volt fenn, és tényleg csak ocsmány nők jelöltek, ezért nagyon mérgesen töröltem is.


Mult héten ujra feltettem, és szerencsére már nagyon sok magyar használja. És valamiért teljesen vállalható lányok jelölnek.


Mondjuk nem értem miért jelölnek vissza, mivel nekem már a kis képemen is látszik, hogy nem vagyok szép fiú. Sem arcra, sem testre. Bemutatkozónak egy mondat van, ami bár sugározza a humoromat meg az intelligenciámat, de hát ez nagyságrendekkel kisebb mértékben számit, mint a külső. Nem csak a tinderen, hanem mindenütt!


Tehát mostmár én azon baxom fel magam, hogy miért jelölnek be tinderen olyan lányok, akik a SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN nem néznének rám élőben. ha az utcán rájuk nézek, akkor fintorognak, elforditják a fejüket. A csúnyák meg persze szemeznek (már amelyik nem annyira megzuhant, hogy még ehhez sincs önbizalma)

2015. jan. 18. 13:38
 27/30 anonim válasza:
91%
azert nem kellesz senkinek, mert egy bunko, ontelt szar vagy, mar megbocsass. hogy jossz ahhoz, hogy masokat, NOKET csak ugy lerondazz, mikor tinennegy eves hisztis kisfiukent itt martirkodsz? nezz magadba, es ne csodalkozz hogy ilyen ferfiatlan stilussal es viselkedessel "senkinek sem kellesz". ha meg "csunya" vagy, mint mar emlitettek is, nem tinderen kellene probalkoznod, hanem szemelyesen ahol a lenyugozo szemelyisegeddel es humoroddal megnyerhetned az embereket elonytelenebb kulsovel is. akar. de a hiszti ugyebar konnyebben megy.
2015. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
92%

Tehát ha csúnyák jelölnek, az se jó, ha szépek, az se....

Gratulálok! Kezdem érteni, miért nem kellesz senkinek!

2015. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként meg ez a "mindenkit bejelölök" hozzállás igen szánalmas. Ugyanis a Tinder a KÖLCSÖNÖSSÉGRE épít, nem arra, hogy a nő választ. Képzeld, a pasik többsége nem jelöl be mindenkit. Én nőként vagyok fent, elég jó képekkel, de tisztában vagyok azzal, hogy egyszerűen nem lehetek mindenkinek az esete (nem is akarok). Én mondjuk minden 5. pasit húzok jobbra, de egyáltalán nincs mindegyikkel "match", szóval ők se jelölnek be mindenkit. Persze volt már olyan, hogy a "match" után azonnal töröltek, ezt pl. igen szánalmasnak tartom.
2015. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
faggot vagy ez tény.
2015. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!