Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tinderen még mindig ugyanaz a...

Tinderen még mindig ugyanaz a helyzet? Tehát, hogy a nők és a felső 20%-ba tartozó pasik profitálnak csak az appal, a többi ember (pasi) számára, csak időpocsékolás?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt, mert pár hónapja lejöttem Tinderről, mert fél év alatt SEMMI sem jött össze. Mivel eleve be sem jelöltek, csak a csúnya nők. Nekem meg abból már elegem van.


Szal, aki nem magas/jóképű/sportos annak van valami módszer, hogy túl nagy erölködések nélkül is lehessen vállalható csaja? Ugy értem, hogy pl ne kelljen kondiba rohadnom éveket, rengeteg időt/pénzt/energiát de legföképpen fájdalmat és küszködést beleölve a dologba, hanem csak egyszerüen "vadászmező váltással" megoldódna a dolog.


2015. jan. 3. 22:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Épeszű ember kerüli az ilyeneket.
2015. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

A Tinderen legalább 90%-ban hazalátogató külföldi magyarok (sokszor egzotikus helyen készült fotókkal) vannak, meg kamu művészképesek. Mégis mit vártál? Nekik csak a top ami megfelel. Én is sokat nyomkodom, de igazából még egy normális ismerkedés se jött még össze...

36f

2015. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
ha jól néznél ki, akkor összejönne
2015. jan. 3. 23:09
 14/30 anonim ***** válasza:
Szánj rá pár ezrest és menj el egy fotóshoz képeket csináltatni. Vigyél pár inget, pulóvert, sapkát...
2015. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Jo cuccaim vannak.


Draga fodrasznal is vtam mar de o se remekelt a hajambol.

2015. jan. 4. 13:16
 16/30 anonim ***** válasza:
Marha, nem azt írtam vegyé , ha nem vigyél a fotózásra több cuccot és a sapkát is azért, nem mert gáz a hajad, ha nem tudjon több beállítást csinálni!
2015. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Kérdező linkelj már képet szerinted átlagos arcú lányról, kiváncsi vagyok.
2015. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

19/L vagyok.

nekem nem kell hogy magas legyen a pasi, csak legyen nálam magasabb. én pici vagyok (163 cm) és jobban örülök egy 170 cm-es fiúnak mint egy 185-nek.

a sportosság sem lényeg nálam, szeretem, ha van a fiúnak egy kis pocakja. ne legyen dagadt és legyen erős, ennyi a lényeg.:)


csak azért írtam, hogy ne általánosíts.


amúgy igen, a Tinder ilyen. én is csak a legjobb pasikat jelölöm be rajta. próbálj meg az életben csajozni, ott akár barátként is megismerhet egy csaj, ha nem jössz be neki, aztán átalakulhat nála szerelemmé. (tapasztalat)

2015. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
hát tök jó...szal én mondjuk végezzek 100x annyi munkát (mert baráti társaságot összehozni meg igy bepuncsolni egy lánynak az sokkal nehezebb, mint a joképüeknek megdugni ugyanazt a csajt)
2015. jan. 5. 22:38
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
Duzzogj, duzzogj...
2015. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!