Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal pasikák véleménye...

Fiatal pasikák véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés

Szal áruljátok el végre h mit kellene ennie rajtatok egy érett 30-35-40 es nőnek ?

Miből gondoljátok h egy öntudatos magabiztos nőnek pont egy fiúcskára fáj a foga ?

szal érveket és ellenérveket várok !


2015. jan. 5. 19:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Az, hogy van egy 70-es blood elf palám az sok mindenkinek bejön.
2015. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Drágáim ...

a válaszok fele kuka !


tess úgy felfogni h pl engem akarsz meggyőzni h én is jól járok vele ha egy tőlem 10-15-20 évvel fiatalabb pasival akarjak többet mint egy csókolom


milyen érveket használnál ?

(a dugás nem opció! azt minden himnemű tud!)

2015. jan. 5. 19:19
 13/32 anonim ***** válasza:
24%

(a dugás nem opció! azt minden himnemű tud!)


Ezt megkérdőjelezem azért kisanyám. :) Hidd el, más a maszatolás és más az isteni szex közt a különbség.

Miért kéne érvelnem neked? Te mit tudsz nyújtani nekem, hogy szóba álljak veled? Érted. Én tisztában vagyok az értékeimmel, kevesen rendelkeznek olyan kvalitásokkal mentális, lelki téren, mint én. Minek bizonygassam egy idegennek egy fórumon? :D

2015. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Dugáson kívül nem tudok másra gondolni. Hiszen se anyagi se tapasztaltsági téren nem vezethet. A legtöbb férfi amúgy is 30-35 éves korára éri el a sármot. Ugye általában egy kapcsolatban 5 év szokott a férfi javára lenni és nem véletlenül.
2015. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Kedves 5244292 4355378


a dugás azért nem opció mert az nem szex max szexnek nevezett tevékenység ami a himnemű fél kielégítésére irányul


ami a másik dolgot illeti...

ez egy anonim oldal nem ? miért nem játszhatnál ? miért ne fantáziálhatnál pl erről ?

2015. jan. 5. 19:25
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó, a kérdés nem rossz, de kicsit provokatívnak érzem. Kb azt mondod vele: mit tudtok ti adni nekem fiatal kis pötsök? :D Érted? Ha más stílusban kérdezgeted meg, akkor még ki is fejteném.
2015. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan amit egy 20 éves megtudna de egy 30 40 es ne tudna megadni. Mert még szexuális téren is vannak férfiak akik 30 éves korukra a legaktívabbak. Tehát általánosságban nincs jó válasz a kérdésedre.
2015. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a dugás az opció, ugyanis miért akarnék egy 20 évvel idősebb nővel lenni, mikor találhatok nálsm 5 évvel fiatalabbat is kapcsolatra. Hosszú távon az a jobb döntés. :D Nem akarnék én senkit meggyőzni hogy mennyire jó lennék neki...

Mondjuk nem is ismerek olyan 40-45 éves nőt akit megdugnék.

25/F

2015. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

lehet h tényleg így érzed :-)

de nem a provokáció volt a cél


túl sok ajánlatot kapok ezektől a fiatal pasiktól....

érdekel a háttér

és igen az is h mit tudnának ők adni nekem, mitől lenne számomra is jó egy ilyen "kapcsolat"

2015. jan. 5. 19:33
 20/32 anonim ***** válasza:

Hölgyem (durr egy sértés:P)

Ugye azt tudja, hogy a gyk hím egyedei, és akik önnél próbálkoznak két külön világ.

Az egyetlen közös pont a szánalmasság, de az is másképp.

Ezért gondolom ön sem gondolta komolyan ezt a kérdést itt :3

2015. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!