Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal pasikák véleménye...

Fiatal pasikák véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés

Szal áruljátok el végre h mit kellene ennie rajtatok egy érett 30-35-40 es nőnek ?

Miből gondoljátok h egy öntudatos magabiztos nőnek pont egy fiúcskára fáj a foga ?

szal érveket és ellenérveket várok !


2015. jan. 5. 19:12
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Nos, én szerintem egy öntudatos, magabiztos nönek lehet hogy bejön egy fiatalabb esetleg tapasztalatlanabb, félénk srác akit egy kicsit irányíthat és rávezethet a dolgokra és hozzáteszem a nö élvezettel csinálja.

Nekem is bejönnek a csinos idösebb hölgyek és nem csak a modell alkatúakra gondolok, nem kell szégyellni azt a kis pocit vagy a kissé megereszkedett bört sem én kifejezetten sexinek találom egy idösebb nön.

2015. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nyugi csak azért kapsz sok ajánlatot mert könnyen kaphatónak tűnsz.Semmi más oka és értelme nincs 1 öreg nővel kezdeni.1 fiatal punci sokkal jobb.

Illetve a fiatalokat még vonzhatja (már akit), h 1 tapasztaltabb nővel milyen lehet a szex.Mert vmi csodát várnak tőlük az ágyban. De hidd el esetek 98%-ban szexen kívül semmit nem akar 1 20 éves 1 30-35 éves nőtől.

2015. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én fiatal pasi vagyok, relatív tapasztalatokkal, engem egy idősebb nő ha az alakja is rendben van(és igen nem árulok zsákba macskát) pont a kora miatt érdekelhet most ne menjünk messzire 35 év köré sok mindent látott már valószínűleg kiélte magát és nem hagy ott egy probléma közben, többet használja a fejét nem kell feltétlen erősnek dominánsnak lennie, néha elég az, ha nem viselkedik úgy mint egy szánalmas kis csitri és ez a mai világban olyan mértékű fellélegzés egy érzelmesebb mélyebb gondolat menetű hűségesebb(de nem papucs) pasinak, fiatal férfinak aki nem érti mi ez a világ, ahol csajok többsége miért ilyen gyerek még akár 20-25 évesen is.


és a szexuális dologról egy pár szó... érzelmek és tűz nélkül a szex nem több mint egy izzasztó vagy éppen unalmas de igénykielégítő időpazarlás.

F/23

2015. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Feszes test és farok,nagy potencia.
2015. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Kedves totális_realizmus


de, a kérdése komoly volt !

és nem, nem az itt lévő névtelen és személytelen nickekre gondolok ..

hanem a való életre és a netes társkeresőkre


más

teljesen átlagosan öltözőm, nem dobom ki magam, nem akarok 20-nak kinézni

sőt merem állítani h sok esetben simán elmenne mellettem aki akar :-)

szal nem vagyok feltűnő jelenség

2015. jan. 5. 20:21
 26/32 anonim válasza:

22 éves koromban volt egy 34 éves "barátnőm". Igaza van a kérdezőnek. Nagy a korkülönbség, teljesen mások az értékrendek. Darabig működik utána kuka az egész kapcsolat. Friss egyetemista ként, nulla egzisztenciával nem tudtam felvenni a versenyt vele. A szex volt ami összekötött. Nyilván olyan fiatalon másom sem volt csak állandó erekcióm. De az ilyen idős nők már nem csak erre vágynak. Szóval a válasz: SEMMIT nem kellene ennie a "gyerekeken" az érettebb nőknek. Max az olyanoknak akiknek nem jut semmi más és élvezik, hogy valaki körülrajongja őket.

27/F

2015. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Az itteni névtelen ninckektől érdeklődik a "valós" pasik felől? Kicsik az átfedések, így nem célravezető módja az információ szerzésnek - ezt próbáltam kifejteni.

De biztosan egyszerűbb, mint az illetékes delikvenseket kérdezni.

2015. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Egy 30-35-40-es érett nőnek stabilitás kell, az, hogy érezze, komoly alapokra tud építkezni a férfi mellett, és szeretve van, megvan az odaadás. Ezek a fő prioritások nála, ha ennyi idősen egyedülálló. Ha van egy olyan fiatal férfi(nem pasi), aki már ért el dolgokat önerőből és tisztelettel csinálja, amit csinál és a párkapcsolataihoz is úgy áll, az szerintem nagyon meg tud fogni egy ilyen nőt. Ha a nő fiatalosabb, és lát a férfiben fantáziát és érzékiséget, akkor szerintem szexuális téren nem lesznek problémáik egy ideig.


Röviden: egy öntudatos, magabiztos nőnek egy hasonló férfi kell. Aki huszonéves korában nem ilyen, az sosem lesz már hasonló. 24/F

2015. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Gondolom valami fiatal fiú lepontozott engem, mert megsértődött hogy nem tud többet nyújtani. Jelzem, hogy én is az lennék, csak az igazat írtam.
2015. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
minden esetere köszönöm az értelmes válaszokat :-)
2015. jan. 6. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!