Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet, hogy egy korábban...

Hogy lehet, hogy egy korábban működő csajozási módszer, egyszer csak működésképtelenné válik?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam buta embernek, és mások sem tartanak annak, mégis képtelen vagyok felfogni, hogy miért nem találok partnert már hatodik éve. Mindig is csak neten ismerkedtem, 23 évesen kezdtem, egy évig nem sikerült, aztán rámenősebb lettem, és rögtön be is csajoztam. Aztán ezt a módszert követve sok randim és több barátnőm is volt az évek során, egészen 27 éves koromig, amikor hirtelen vége lett mindennek, és azóta magányosan tengetem életem. 32F

2015. jan. 26. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Naná! Mikor én elkezdem alkalmazni :D Attól a naptól vége és örökké elromlott :D
2015. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet a netet kiiktatni az ismerkedésből egyébként? ha nem megy ott, akkor máshol kell, nem?
2015. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12.


Máshol még annyira sem megy... :/

2015. jan. 27. 00:10
 14/16 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Szabad megtudnom, hogy annak idején mi volt a sikeres csajozós módszere? Sokat tudna segíteni vele. Akár privátban is jó lenne nekem, ha úgy kényelmesebb. Üdv, 25/F

2015. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Tisztelt 14.-es válaszoló!


Lényegében attól a ponttól váltam sikeressé, hogy magasról letojtam az egómat, és elkezdtem végre kezdeményezni. Aztán nemcsak hogy kezdeményeztem, de baromi lényegretörővé váltam, szinte csak olyanokat kérdeztem már a beszélgetés legelején, ami célnak megfelelően érdekel, pl. milyen messze lakik tőlem, hány éves, stb. Aztán ha ezek az alap dolgok stimmeltek, egyből elhívtam randira. Ha nem stimmeltek, elköszöntem, és mentem a következőre.

Hiszed vagy sem, a változás azonnali volt, egy év felesleges jófiúskodás meg udvariaskodás után ezzel a rámenősséggel azonnal taroltam: pár nap múlva randi egy jó csajjal, csók, aztán igaz, ez a csaj meggondolta magát, mert az exe visszacsalta magához állítólag (de lehet hogy csak észrevette, hogy kezdő vagyok), de semmi probléma, rá egy hétre randi egy másik jó csajjal, és vele már össze is jöttem. Néhány kellemes hónap múltán ez a kapcsolat is véget ért, de egy hétig sem tartott újat találni, érdekes módon, ebben az esetben a csaj szedett fel engem. Ez mind a chat.hu-n történt. Utána az iwiwen voltak randijaim, ugyanazzal a lényegretörő módszerrel mentem ott is, egy kapcsolat össze is jött, de sok jó csajjal taliztam azon kívül is.

2015. jan. 27. 00:28
 16/16 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

Köszönöm, hogy válaszolt.

2015. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!