Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedős kérdés. Hol ismerke...

Ismerkedős kérdés. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Tudom bárhol lehet...de mégsem. A neten általában pl. társkeresőn nem olyan férfiak vannak zömmel fönt, akik hozzám illenének. Ha elmegyek koncertre, akkor sem feltétlenül olyan jön oda. Kezdeményezni nem szoktam. Tudom én is változtathatnék, mert várni a sült galambot nem sok értelme van. De a bőrömből nem tudok kibújni. Egy normál gondolkodású srácot keresek. Javaslat? Hova menjek el sűrűn, milyen helyekre?
2015. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

7-es vagyok megint.. Én sem ismerkednék ilyen helyen, csak valamilyen szinten lényeges a kor. A társkeresőket mindig is elkeseredett, természetellenes, gyáva ismerkedési módnak tartottam. Aki kapcsolatra vágyik, az tesz is érte és nem "csal" a természet nagy játékán.


AMÚGY: "Aki nem változtat, annak nem fáj eléggé." ezzel arra gondolok, hogyha TÉNYLEG szükséged van egy kapcsolatra és szeretnél beleugrani egybe, akkor fejleszd magad! Próbálj ki új, neked tetsző dolgokat, stílusokat, de mindig maradj hű magadhoz.

2015. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

Pedig becsapósabb a net, mint személyesen, igen is számít a kémia, anélkül nem működik, akármilyen szimpatikus a másik.

Igen, erre már én is gondoltam, hogy elmegyek több helyre, mondjuk tornán nem hiszem, de falmászáson már lehetnek pasik. Igen, nem fáj eléggé, vagy nem akarok csalódni, és az újban benne van ez, ami meg most van, azt már legalább megszoktam. Nyilván ez is gyáva gondolkodás.

2015. febr. 3. 20:36
 13/59 anonim ***** válasza:
Most lehet erősen hangzik tőlem ez a gyáva jelző, de egyrészt se ne vedd magadra másrészt pedig ha annak is érzed magad sose szégyelld. Ha akarsz és teszel is az ellen, amit nem szeretsz, akkor nincs mit szégyellned ...
2015. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
ÉS igen, fontos a vonzódás, egy képről -társkereső- pedig nem fog átjönni a dolog. A vonzalom ott kezdődik, hogy meglátod, megérzed az illatát, meghallod a hangját ... magában a jellem mit sem ér. Mint tudjuk a közhely alapján a külső megfog, a belső megtart ... de azért a külsőnek is nagy szerepe van hosszú távon is akármennyire is nem romantikus.
2015. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
Ami a te igazi problémád az nem is igazán benned keresendő, hanem azokban, akikhez vonzódnál. Tehát a "normál gondolkodású srácok", akiket jól neveltek, becsületesek és odaadóak jellemzően nem kirívó viselkedésűek, nem rámenősek és ebből kifolyólag ismerkednek nehezebben így te is kevesebb eséllyel indulsz a pártaláláson mint mondjuk a mai páwákra bukó leányzók. Azok a borotváltlábú kiskukis joloswagek gond és szégyenérzet nélkül ismerkednek minden társadalmi és lélektani normát felrúgva. Sajnos ez a mai nők 60-70%nak bejövős. :)
2015. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nekem is kell fejlődnöm, nem véletlen, hogy mostanában problémás pasikat vonzottam be. Nem, az ilyeneket észre sem veszem, meg lehet az én korosztályomban nincs is annyi, vagy nem így nevezik őket, hanem csak simán taplónak, sok az erkölcsi csökevény. Az éretlen embereket könnyebb elvarázsolni a felszínes dolgokkal. Én már ebből kinőttem, azt hiszem. Nekem is fontos a külső is, ha nincs vibrálás, akkor nem működik. És biztos vannak "normális" emberek, csak nehéz velük megismerkedni.
2015. febr. 3. 20:50
 17/59 anonim ***** válasza:
A normális emberek ismerkednek a legnehezebben sajnos. Nézz csak magadra. :)
2015. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
Barátnőkkel könnyebb "vadászni".
2015. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
Vadászni? Ez elég undorító és szexista kifejezés volt, remélem tudod.
2015. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 3. 21:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!