Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedős kérdés. Hol ismerke...

Ismerkedős kérdés. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Tudom bárhol lehet...de mégsem. A neten általában pl. társkeresőn nem olyan férfiak vannak zömmel fönt, akik hozzám illenének. Ha elmegyek koncertre, akkor sem feltétlenül olyan jön oda. Kezdeményezni nem szoktam. Tudom én is változtathatnék, mert várni a sült galambot nem sok értelme van. De a bőrömből nem tudok kibújni. Egy normál gondolkodású srácot keresek. Javaslat? Hova menjek el sűrűn, milyen helyekre?
2015. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Exeiddel hogy jöttél össze?

Munkahelyeden nincs olyan, aki tetszik? Bár gondolom arra is van egy szabályod, hogy ott miért nem ismerkedsz.

2015. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
"A szexizmus kifejezés az angol sex, azaz nem szóból származik, jelentése nemek szerinti hátrányos megkülönböztetés." Te a vadászattal kvázi vadnak, alsóbbrendűnek tituláltad a férfiakat ... VISZONT én mikor a SZÁMOMRA szebb lányt választom, akkor csak az egyéni véleményemre támaszkodom ami relatív és nem általánosító, mint te voltál. Pápá!
2015. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
"A metafora egy olyan nyelvi eszköz, amelynek segítségével képesek vagyunk absztrakt cselekvések és tartalmak konkrét módon való kifejezésére. Két dolog azonosítása hangulati egyezés vagy tartalmi hasonlóság alapján." csak az a baj nem fogod fel hogy egyáltalán nem az volt vele a célom. :) Sajnálom hogy pazaroltam az időd. Szia!
2015. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Igen, munkahelyen is necces. Volt munkatárs is. :)
2015. febr. 3. 21:56
 55/59 anonim ***** válasza:

Tehát félreérthető voltál és sikeresen félreértettelek. :)

Szia.

2015. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Sok pasid volt már?
2015. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Nem, sztem nem volt sok.
2015. febr. 3. 22:03
 58/59 anonim ***** válasza:
Tehát régen sem ment az ismerkedés?
2015. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy így. :)
2015. febr. 3. 22:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!