Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedős kérdés. Hol ismerke...

Ismerkedős kérdés. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Tudom bárhol lehet...de mégsem. A neten általában pl. társkeresőn nem olyan férfiak vannak zömmel fönt, akik hozzám illenének. Ha elmegyek koncertre, akkor sem feltétlenül olyan jön oda. Kezdeményezni nem szoktam. Tudom én is változtathatnék, mert várni a sült galambot nem sok értelme van. De a bőrömből nem tudok kibújni. Egy normál gondolkodású srácot keresek. Javaslat? Hova menjek el sűrűn, milyen helyekre?
2015. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Hidd el, a korral te is változol aztán csak csodálkozol majd, hogy miket csináltál és mikről mi volt a véleményed ... ;)
2015. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem én akadtam fel a macskakörmözött vadászaton.(helyébe akár ismerkedést is írhattam volna...) Viszont úgy érzem csak megjátszod magad.
2015. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem mered kimondani hogy a számodra szebbet.
2015. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
Rosszul megválasztott kifejezés volt és ahogy látom te is beismered bár palástoltan. :)
2015. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Biztosan a szebbet választanám ,de a számomra szebbet ez egyértelmű, nem is vitattam, DE a számomra csúnyább viszont másnak szebb. ÉRted már?
2015. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
Tehát meghoznál egy szexista döntést érted már?
2015. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Erre írtam ,hogy a szépség relatív.
2015. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
Miért szexista? :D Nem nézek le vele senkit. Szimplán döntök a véleményem alapján. NEm állítom be lenézettként a csúnyát csak szimplán nem szánok rá időt.
2015. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Sztem sok helyes ember,fiatal van ebben az országban, csúnyák az elkeseredett, befordult emberek.
2015. febr. 3. 21:29
 40/59 anonim ***** válasza:
Itt most a csúnyát a kommentíró szóhasználatával képzem ... egyébként a nekem nem tetsző talán jobb szóösszetétel lenne mivel ez a csúnya/szép jó/rossz relatív akármennyire is nem akarja felfogni a kedves kommentíró.
2015. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!