Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedős kérdés. Hol ismerke...

Ismerkedős kérdés. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Tudom bárhol lehet...de mégsem. A neten általában pl. társkeresőn nem olyan férfiak vannak zömmel fönt, akik hozzám illenének. Ha elmegyek koncertre, akkor sem feltétlenül olyan jön oda. Kezdeményezni nem szoktam. Tudom én is változtathatnék, mert várni a sült galambot nem sok értelme van. De a bőrömből nem tudok kibújni. Egy normál gondolkodású srácot keresek. Javaslat? Hova menjek el sűrűn, milyen helyekre?
2015. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek, nincs olyan, hogy csúnya ember ... Lehet hogy egy embertömeg 80% szerint nem szép, de a maradék 20% poszterezné a képével a szobáját. PErsze erős túlzás de így talán érthetőbb.
2015. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Rendben miért nem fogadod el a vadászat relatív jelentését?
2015. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Egy betegség, akár veleszületett, akár szerzett meg tud csúnyítani, és ez objektív. Viszont, aki szereti, egy hozzátartozó, annak természetesen ő is szép.
2015. febr. 3. 21:36
 44/59 anonim ***** válasza:
Mert a vadászatnak nincsen. egy egy egyjelentésű objektív dolog. A szép a jó stb. pedig szubjektív fogalmak. KEzdem úgy érezni, hogy csak szívózol ;)
2015. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez így van. Mindenkinek megvan a párja, ha nem is abban a rózsaszín cukormázas értelemben, de valaki biztosan tetszik valaki(k)nek. Így nem is kell aggódni a szép/nem szép témán.
2015. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Nem aggódok ezen, nem ezért vagyok egyedül. Hanem, már kifejtettem.
2015. febr. 3. 21:43
 47/59 anonim ***** válasza:
Nem is rád írtam. :D Általánosan. Van 1-2 olyan lány ismerősöm, akik ezen problémáznak. Nekik is mondtam, hogyha magukkal megbékélnek, akkor jobb lesz a közérzetük.
2015. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Metafora???!!! Macskaköröm???!!! Megsértettél igen, ismeretlenül. Írhattam volna akár táncot,sakkot,próbálkozást stb... Nem állítottam olyat se hogy a szépség relatív. Kérdésemmel csupán csak válasz út elé állítottalak, a szebbet választottad ennyi én is azt választottam volna, ezis szexizmus.
2015. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
*nem relatív
2015. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Mellébeszélsz. :D Végigolvasod te a kommentjeimet? Ha megtennéd és értelmeznéd nem írnál kuszaságokat. ;) Minden ellenérvedre már érveltem egyszer csak ÉRTŐEN kellene olvasnod. :( ÉS igen, ezt mist határozottan sértésnek szánom, mert pazarolod más idejét.
2015. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!