Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedős kérdés. Hol ismerke...

Ismerkedős kérdés. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Tudom bárhol lehet...de mégsem. A neten általában pl. társkeresőn nem olyan férfiak vannak zömmel fönt, akik hozzám illenének. Ha elmegyek koncertre, akkor sem feltétlenül olyan jön oda. Kezdeményezni nem szoktam. Tudom én is változtathatnék, mert várni a sült galambot nem sok értelme van. De a bőrömből nem tudok kibújni. Egy normál gondolkodású srácot keresek. Javaslat? Hova menjek el sűrűn, milyen helyekre?
2015. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Sztem nincs gond ezzel, hogy vadászni. Persze, hogy könnyebb társaságban, mert eleve nem csak nézel ki a fejedből, hanem van veled valaki. 7-es, nő vagy?
2015. febr. 3. 21:06
 22/59 anonim ***** válasza:
Miért is szexista? :D
2015. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok.

ÉS igen, nem értem miért kell játéknak vagy "vadászatnak" venni az ismerkedést. Értem az, mi értelme leplezni és meghazudtolni az érzéseidet egy ismerkedés során? Mert a szórakozóhelyi ismerkedések ezen alapulnak. Becsapás, ámítás stb.

2015. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Miért szexista? Vadászni valamire a vadász szokott, ami felsőbbrendű a vadnál. Egyenrangú fél a nő és a férfi egy ismerkedésnél. Hogy utána a kapcsolatban is az marad-e az már nem a kérdés témája.
2015. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Van abban valami, amit mondasz. De sztem egy kifejezésen nem kell fenn akadni. :)
2015. febr. 3. 21:17
 26/59 anonim ***** válasza:
Félreértesz. Csak a véleményem írtam le, hátha meglátja benne a rációt valaki. :)
2015. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
Szóval sem állítottam hogy nem egyenlő a két fél... Tegyük fel van két lány ugyan olyan belsővel, a két lány között csakis a külső külömbözik az egyik rút a másik csodaszép melyiket választod?
2015. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.
2015. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
Te szempontodból.
2015. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Ezen a nagy általánosító hozzáálláson kellene sokaknak túlnőniük.
2015. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!