Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha még hónapokkal a...

Lányok! Ha még hónapokkal a szakítás után is az exetek jár a fejetekben, és facebookra szakítós számokat, idézeteket posztoltok, akkor érdemes nálatok próbálkozni vagy inkább hagyni kell még időt nektek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert őrülten beleszerettem egy lányba, aludni is alig tudok emiatt és nagyon zavar, hogy ő még a volt fiújánál van leragadva :( De pótlék se szeretnék lenni... 21/f

2015. febr. 5. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor élj tovább úgy ahogy eddig, de ne sírjon a szád miatta a jövőben....
2015. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11-es fiú vagy lány vagy? Stílus alapján utóbbi. Te mit tennél a helyembe? Odamennél és bevallanád neki?
2015. febr. 6. 03:06
 13/17 anonim ***** válasza:
Hmm feminim vagyok ezekszerint. :( Te ismered, neked kell tudnod hogyan lenne érdemes közeledni. Én mindenképp puhítgatnám egy hónapig aztán mondanék bármit is az érzelmeimről.
2015. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Előbbit akartam írni, kicsit fáradt voltam. Puhítgatni nem tudom, az a baj. Vagy bevallom vagy nem :(
2015. febr. 6. 12:12
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát a "blitzkrieg" nem az én műfajom, viszont ha nem próbálod meg még bevallani sem akkor elszalaszthatod az esélyt.( Akkor meg azért fogsz sírni mert hülye voltál, hogy kihagytad. Két élű penge igaz, vagy bejön vagy nem, de addig cselekedj amíg tudsz.)
2015. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért.
2015. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem gond. És köszönöm. Igyekszem nem elszalasztani.
2015. febr. 6. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!