Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találok végre olyan...

Hol találok végre olyan lányt, akinek nem a hétvégi bulizás körül forog az élete?

Figyelt kérdés

Meguntam, hogy a lányok többségének a program hétvégére az ivás és az értelmetlen üvöltő zene.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. Annyit elisznak kb. fél év alatt amennyiből én egy hétvégét el tudok tölteni bárhol, súlyosabb esetben fapados repülőjegy is kijön belőle.


Nem értem mért nem divat már esetleg egy kajálás, mozi, szezonális programok, stb stb.

Lehet velem van a baj, de én ebben az igyunk meg igyunkban nem találom a szórakoztató faktort.


Megint sikeresen belebotlottam egy minden szombat party csajba. Már azon is gondolkodom, hogy megpróbáljak-e vele ismerkedni. Esetleg ismerkedjek egy temetőben ? Vagy talán egy Tesco ba kéne bemennem, látnám ki vesz alkohol tartalmú felejtőket.



2015. febr. 7. 20:10
1 2
 11/15 opened paradise ***** válasza:
100%

Ámen,nekem is ilyen kell.

Illetve,ha megint olyannal jövök össze,aki fb-n él,akkor inkább megyek szerzetesnek.

2015. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nehéz ilyet találni, de ha sikerül, akkor is vigyázz, mert lehet, hogy más gond lesz vele. (tapasztalat)
2015. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát FB nem rossz dolog. Okos dolgokra kell használni. Mindenkit lekutatok aki érdekel meg szép meg úgy gondolom lehetne valami. Most is megvan a jelölt, másfél óra múlva kapja meg az első drinket még azt is tudom, hogy hol. Múlt héten is volt. Szóval hasznos ez a FB nem kell felesleges köröket futnom.
2015. febr. 7. 20:22
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindigis utáltam alkoholra költeni, szerintem felesleges. Diszkókat, meg az igyuk le magunkat a sárga földig típusú bulikat utálom, emiatt mindenki furának tartott még az egyetemen is.
2015. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok. Tudod aki írta hogy ne szenvedj...:) Tudom reméled hogyha "kikiáltasz" a tömegből, hogy mi a bajod lehet észrevesz egy olyan lány aki megfelel az elvárásaidnak(ezen az oldalon). A látványos szenvedésről próbálj leszokni. Nem szeretik a nők. Ugyanakkor az egyetem egy jó lehetőség. Persze sokan isznak, buliznak. De akadnak olyanok akik hasonlóan vélekednek erről az egészről mint te. Szóval én azt tanácsolom ne írd le az egyetemet. Nem mindenki szeret minden hétvégén lerészegedni. De ugyanez igaz az életre is. Legyél türelmes előbb utóbb úgyis megismered azt akivel összepasszoltok. :)
2015. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!