Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen kegyetlenek az...

Miért ilyen kegyetlenek az emberek?

Figyelt kérdés

A padlón vagyok jó ideje, amibe beavattam pár évek óta ismert barátomat. Az egyik srác évekig szerelmes volt belém, régen én is szerettem, távolság miatt nem tudtunk összejönni. Pár napja egyik nap beszéltünk, minden oké volt, másnap ok nélkül elküldött a pitsába, majd letiltott chaten. Egy másik barátom ugyanúgy közölte ok nélkül (miután elmondtam neki első srác mit csinált), hogy soha többet nem akar látni, erre nem kell indok.

Ma suliban 2 mondatot szóltam egy csoporttársamhoz. Reakció: "Tudod, milyen qrvára nem érdekelsz, hogy ne fogalmazzak már csúnyán". Jóban voltunk korábban.

Egy másik csoporttársam aki munkát ígért nekem, ezzel jött be suliba: "Emlékszel a helyre, ahová a héten mentél volna második interjúra, és beígérték neked a helyet? Pont ma vettek fel egy új csajt, nincs több hely"

De arról még tájékoztatott, egyszer úgyis meg fog dugni.


Hogy szorulhat emberekbe ennyin gonoszság?


2015. febr. 10. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
this is Sparta !
2015. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lehet a másik barátodnak bejöttél aki másodjára zavart el
2015. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kering rólad egy csúnya pletyka? Nem nagyon tudok másra gondolni...
2015. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mi rosszat követtél el. De tény, hogy annyi feszültség van manapság az emberekben, hogy szinte azonnal robbannak mindenért. :(
2015. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mondtál nekik valamit ? Elmeséltél valamit ?


Csak simán elmondtad nekik, hogy padlón vagy és ez volt rá a reakciójuk ?

2015. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kiderült rólad valami?
2015. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem simán nyafogós,és az mindenkit idegesít,irritál.Reflex szerűen kerüljük az ilyen embereket :D
2015. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz életem van. Nincs családom, nincs munkám, tönkrement a kapcsolatom, szívbeteg vagyok, fenyeget a hajléktalanság. Úgy vigyázok, hogy ne bántsak meg senkit, mindig mindenkinek segítek. Nem kering rólam pletyka, mert ezek az emberek nem ismerik egymást
2015. febr. 10. 19:01
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem nyafogtam, ponthogy én szoktam másokat meghallgatni, segíteni. Az első srácnak is én oldottam a kapcsolati gondjait, a csoporttársam aki a francba küldött is velem szokott lelkizni...
2015. febr. 10. 19:02
 10/17 anonim válasza:

eladtad magad ?

Szexeltél pénzért ?


akkor várhatóak ilyen reakciók.

2015. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!