Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek lazább, "rosszab...

Hogyan legyek lazább, "rosszabb"? 17/L

Figyelt kérdés
Azt hiszem,hogy túl jókislány vagyok,persze nem akarok a másik véglet lenni..Az a tipikus jó tanuló,csendes és félénk vagyok,nem voltam még részeg,nem igazán járok bulizni(néhány nyári rendezvényen kívül),nem volt még barátom(nem,nem vagyok kövér és ronda sem :D).A közelebbi ismerősökkel nyitott vagyok,csipkelődök,viccelődök. De lehet,hogy kívülről nem tűnök ilyennek.

2015. febr. 12. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj sőt szerintem maradj ilyen és, majd megbecsülnek téged a fiúk ne kövesd a divatot, légy önmagad - ja ez egy sablonszöveg de biztos nem direkt mondják ennyiszer. 18/f
2015. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Nem olyan rossz dolog a változás, sőt lehet nagyon is pozitív. Én is ilyen voltam, mindig visszahúzódó, csöndes, mindig elvörösödő, ha szóba kerültem. Aztán lassan, de megváltoztam, ma már mindenki úgy ismer, hogy jégszívű, kiismerhetetlen "lázadó". Sokszor előnyödre válhat, de van olyan helyzet, amikor hátrányt szenvedhetsz. De a legfontosabb azt tudni, hogy ha sikerül is megváltozni, nehezen lehetsz újra a régi és egyre inkább eltolódsz a végletek felé, bármennyire is nem akarod. Én saját tapasztalatból mondom, próbáld ki, annyival is okosabb leszel. Járj ki társaságba, bulizz, élvezd az életet, ne mások mondják meg, hogy neked mi a jó vagy éppen a rossz, de a tanácsokat meghallgathatod. remélem tudtam segíteni
2015. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!