Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az istenért mosolyog rám...

Mi az istenért mosolyog rám állandóan az a csaj, akinek van barátja?!

Figyelt kérdés
Komolyan, csajok, mi a f**zra jó ez nektek, hogy áltatjátok a fiúkat?? Erre élveztek otthon? Elmondhatatlanul kib**zottul elegem van már a lányokból. Képtelen vagyok találni egy csajt és valahányszor sikerül továbblépnem, megfogadnom, hogy új életet kezdek, mindig, mindig, mindig, mindig, mindig belefutok egy ilyenbe. Elmegyek táncolni, folyamatosan engem néz a lány, mosolyog rám, küldi a jeleket, odajön mellém, erre hazajövök, lecsekkolom, és ott nyalják-falják a képen egymást a barátjával. Mi a büdös f**ért nem lehet engem békén hagyni?! Olyan, mintha az élet eldöntötte volna, hogy addig nem nyugszik, amíg az őrületbe nem kerget a csajokkal. Kib**zottul elegem van már. Miért kell ennek ilyen **rva nehéznek lennie? Miért lehetetlen becsajozni? Menjen el az összes ilyen a....
2015. febr. 12. 21:13
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

"és azt meg tudod mondani hogy miért szopik le egy csaj akinek van barátja?"


Nem, de az legalább ad neked valamit. Örülj neki.



"Egy mosoly még nem felkérés semmire..."


Mosoly meg mosoly között is van különbség. Na mindegy.


"Amugy meg ha annyira megtetszett a csaj akkor miért nem kérsz tőle egy talit és akkor legalàbb lenyugszol hogy megpróbáltad."



1. Azért nem kezdek olyan csajjal, akinek barátja van, mert nem érzem helyesnek.


2. Azért sem kezdek olyan csajjal, akinek barátja van, mert ha még helyesnek érezném is, akkor is reménytelennek tartom. Magamat szivatni meg nem fogom, azt már csináltam épp eleget.

2015. febr. 17. 18:22
 32/32 anonim válasza:

Volt barátja de leszlptt

Az egy tisztességes csaj.mert valljuk be, hogy mí nem álltunk volna meg egy nyalásnál. Na ugye.

100 ból 99 faszi csalja a nőjét vagy. inimum ha lenne lehetősége megtenné

de 100 nőből 70 geszi akkor mindjárt rib?


A kérdezőnek meg, mott neked mi a bajod???

Az a baj, hogy van barátja??? Te hü yegyerek akkor még nem. látott téged mikor ősszejőtt a barátjával. De most, hogy ott vagy lepróbál és ha nagyobb a far. d, jobbal meg aszod vagy tőbb a lóvéd akkor dobja, ha meg nem vagy jobb (akkor is unhatja) akkor meg letámad, hogy mit képzelsz van barátom kihasználtad a helyzetet stb....

2019. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!