Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az istenért mosolyog rám...

Mi az istenért mosolyog rám állandóan az a csaj, akinek van barátja?!

Figyelt kérdés
Komolyan, csajok, mi a f**zra jó ez nektek, hogy áltatjátok a fiúkat?? Erre élveztek otthon? Elmondhatatlanul kib**zottul elegem van már a lányokból. Képtelen vagyok találni egy csajt és valahányszor sikerül továbblépnem, megfogadnom, hogy új életet kezdek, mindig, mindig, mindig, mindig, mindig belefutok egy ilyenbe. Elmegyek táncolni, folyamatosan engem néz a lány, mosolyog rám, küldi a jeleket, odajön mellém, erre hazajövök, lecsekkolom, és ott nyalják-falják a képen egymást a barátjával. Mi a büdös f**ért nem lehet engem békén hagyni?! Olyan, mintha az élet eldöntötte volna, hogy addig nem nyugszik, amíg az őrületbe nem kerget a csajokkal. Kib**zottul elegem van már. Miért kell ennek ilyen **rva nehéznek lennie? Miért lehetetlen becsajozni? Menjen el az összes ilyen a....
2015. febr. 12. 21:13
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

"csak kár hogy téged még egy 5 méteres bottal se piszkálnának meg, nem hogy leszopjanak :D"


Nem baj, máshogy is meg lehet szivatni valakit. Majd teszek róla, hogy őt se piszkálják meg :D

2015. febr. 12. 21:52
 22/32 anonim ***** válasza:
33%
ja, és az hogy megszívatsz egy lányt az majd tuti puncit szerez neked, ugye? ne nevettess már, kicsinyes bosszúálló dög vagy, nem csoda hogy nincs senkid :D
2015. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"Szavaidból érzem, hogy a meg nem értésen alapulva magasztalod fel őket, "


Te valami ritka jóindulatú, esetleg naiv lélek lehetsz, ha azt hallod ki a szavaimból, hogy magasztalom őket, miközben jelenleg azt érzem, hogy a többségüket egy kanál vízben meg tudnám folytani... :D

2015. febr. 12. 21:54
 24/32 A kérdező kommentje:
*bocsánat, fojtani. Háklis vagyok a helyesírási hibákra.
2015. febr. 12. 21:54
 25/32 A kérdező kommentje:

"ja, és az hogy megszívatsz egy lányt az majd tuti puncit szerez neked, ugye?"



Nem, arról már lemondtam. Majd szerzek pénzért. Szerencsére az van. Innentől kezdve le vannak szarva a csajok.



"ne nevettess már, kicsinyes bosszúálló dög vagy, nem csoda hogy nincs senkid"


Nem mindig voltam kicsinyes, bosszúálló dög, a kicsinyes, köpönyegforgató csajok tehetnek róla. Az ilyen beképzelt kis bálkirálynőknek legszívesebben kopaszra nyírnám a fejét, elvenném az összes smikjüket és kidobnám őket az afrikai dzsungelben. Nézzük meg, ott mennyire mennek a rafinált, csábos trükkjeikkel.

2015. febr. 12. 21:57
 26/32 anonim ***** válasza:
26%
#23: Valóban egy kis naiv szar vagyok, de ezzel nem mondtál újat. :D Megfojtani ugyan nem fojtanám meg egyiket se, de amikor végigsétálok például a belvárosban, rambós körbepörgőrúgással szívesen leteríteném és földbe döngölném a nők minimum 80%-át.
2015. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép, de még mindig nem értem, mi alapján állítod, hogy magasztaltam őket.
2015. febr. 12. 22:07
 28/32 anonim ***** válasza:
90%
végig olvasni ezt a sok hsz-t felbecsülhetetlen volt....bakker én ennyit és ilyen jó izűen már régen nevettem. télleg elő kellett venni a zsepit mert a könnyem is kicsordult xDDDD elmehetnétek valóságshowba lmao. Bár lenne mit hozzászolnom inkább halgatok, de a hsz-eitek minden pénzt megérnek :D ezentúl ha jót akarok nevetni erre az oldalra jövök majd xD
2015. febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
75%
és azt meg tudod mondani hogy miért szopik le egy csaj akinek van barátja?
2015. febr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
El kell keserítselek, de sok előttem szólónak igaza van. Egy mosoly még nem felkérés semmire...sajnos mindenkit érnek csalódások visszautasírást mindenki kapott már és kapni is fog. Amugy meg ha annyira megtetszett a csaj akkor miért nem kérsz tőle egy talit és akkor legalàbb lenyugszol hogy megpróbáltad.
2015. febr. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!