Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az istenért mosolyog rám...

Mi az istenért mosolyog rám állandóan az a csaj, akinek van barátja?!

Figyelt kérdés
Komolyan, csajok, mi a f**zra jó ez nektek, hogy áltatjátok a fiúkat?? Erre élveztek otthon? Elmondhatatlanul kib**zottul elegem van már a lányokból. Képtelen vagyok találni egy csajt és valahányszor sikerül továbblépnem, megfogadnom, hogy új életet kezdek, mindig, mindig, mindig, mindig, mindig belefutok egy ilyenbe. Elmegyek táncolni, folyamatosan engem néz a lány, mosolyog rám, küldi a jeleket, odajön mellém, erre hazajövök, lecsekkolom, és ott nyalják-falják a képen egymást a barátjával. Mi a büdös f**ért nem lehet engem békén hagyni?! Olyan, mintha az élet eldöntötte volna, hogy addig nem nyugszik, amíg az őrületbe nem kerget a csajokkal. Kib**zottul elegem van már. Miért kell ennek ilyen **rva nehéznek lennie? Miért lehetetlen becsajozni? Menjen el az összes ilyen a....
2015. febr. 12. 21:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%

72% marha jót röhögtem a hozzászólásodon, de a 64%-os által írt hsz-en is.

Imádom mikor ezen az oldalon játsszák a hülyét a nők és úgy tesznek mintha...

Bezzeg a 2. hozzászóló.

Sajnos nagy igazság van benne, amit írt, én is jártam már így, h van barátja, de azért belefért, h leszopjon(igen, leszopott, gondolom ez is csak egy ártatlan bók volt).

Tipikus női viselkedés, hogy ha nincs barátjuk akkor megy a flegmázás, mikor meg van akkor meg másznak a pasikra, aztán mikor szól az ember akkor megy a magyarázkodás.

Sose ismernék be....

2015. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
9-es, a lányok többsége, akiket én ismerek igenis fél a pasiktól. és képzeld, én is félek tőlük, mégis van egy már több mint 2 éve tökéletesen működő kapcsolatom, egy olyan emberrel, aki nem egy ilyen pszichopata nőgyűlölő mint a kérdező.
2015. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

"Nem, édes, drága, tündöklő bársonymackó, a mosoly azt jelenti, hogy helyes vagy, nem azt, hogy "flörtölök veled, nyúlj le a pasimtól és mutasd meg, hogy micsoda csődör vagy! Erre a helyes reakció az az, hogy te is mosolyogsz egyet, és büszkén továbbsétálsz, mintha mi sem történt volna,"



Á, értem, tehát egy mosoly véletlenül se azt jelenti, hogy akar tőlem valamit. Világos, ennek sok értelme van. Még jó, hogy ilyen logikus a lányok gondolkodása. Néha csodálkozom, hogy még nem haltunk ki... Ezek után gondolom akkor szarjam is le, ha egy lány rámmosolyog, ugye? Nem baj, ott van a rosszlányok.hu.



"annyira gusztustalan vagy... tudod, a lányok többsége fél a fiúktól/férfiaktól, és pont az ilyenek miatt, mint te. "



Az olyanok miatt, akik nem átallják azt hinni, hogy a többszöri, nyílt mosoly azt jelenti, hogy bejövünk nekik? Borzasztó! Közveszélyes pszichopaták vagyunk mind, mi férfiak! Meneküljetek a logikus gondolkodástól! :D



"és amíg ilyen maradsz, addig nem is lesz senkid."


Néha én is azt érzem, hogy lobotómiát kéne végrehajtanom magamon ahhoz, hogy a lányok észjárásával egy szintre kerüljön a gondolkodásom.



"ja és az, hogy egy lány táncolni akarna veled, mert épp nincsen ott a párja, az nem azt jelenti, hogy bejössz neki, hanem azt, hogy táncolni akar."



De akkor meg ne mosolyogjon már úgy rám, mint aki azt akarja, hogy randira hívjam, vagy még aznap szobára vigyem, hanem max nézzen oda a szeme sarkából, vagy adjon valami alig észrevehető jelet!



"nem minden körülötted forog kisherceg. itt az ideje ledobni a pelenkát és abbahagyni a hisztit, túl öreg vagy már hozzá."



OÁ! Honnan tudtad, hogy 86 éves vagyok? De viccen kívül, mi alapján mondod azt, hogy túl öreg vagyok hozzá? Tánctanfolyamra nem járhatnak 15 évesek? (nem, nem annyi vagyok, csak érdekel, mióta lettél gondolatolvasó)



"Ismerős helyzet. Legközelebbi alkalommal szimplán ne vedd figyelembe, vagy ha extrovertáltabb típus vagy, akkor esetleg mosolyogj vissza rá, de ne vedd komolyan a női pillantásokat, mosolyokat, nézéseket. Nem kell többet beleképzelni ezekbe! "



Kérlek, áruld el azt, mi az, amibe SZABAD többet beleképzelnem, mielőtt végleg bevonulok egy kolostorba.

2015. febr. 12. 21:41
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
#6: Nem hiszem, hogy helyén való az, ha valakinek barátja van, akkor más srácnak küldözgeti a "helyes vagy mosolyokat".
2015. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

"9-es, a lányok többsége, akiket én ismerek igenis fél a pasiktól. és képzeld, én is félek tőlük,"



Biztos egy helyre jártatok csoportterápiára.


Én meg azt mondom, hogy az én általam ismert lányok többsége NEM fél a pasiktól. Na? Akkor most melyikünknek van igaza? Ne gondold, hogy a te mikrokörnyezeted az általánosan elfogadható referencia. Biztos félénk vagy és ilyen barátnőket vonzottál be magad köré. Ebből nem következik, hogy a férfiak pszichopaták. Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. Ennek ellenére gratulálok a párkapcsolatodhoz, úgy látszik, sikerült találnod egy férfit, aki nem pszichopata. Biztos nem volt egyszerű, hisz szemlátomást legtöbben azok vagyunk =D

2015. febr. 12. 21:44
 16/32 anonim ***** válasza:
42%
Megjöttek a lepontozósok... Egyre inkább érlelődik bennem, hogy itthagyom ezt a sz.r oldalt, kár tépnem a számat és leírnom a véleményemet, úgyis megvan, hogy mit akarnak olvasni/hallani az emberek, mindent, csak az igazságot nem.
2015. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

"Sajnos nagy igazság van benne, amit írt, én is jártam már így, h van barátja, de azért belefért, h leszopjon(igen, leszopott, gondolom ez is csak egy ártatlan bók volt). "



Hehe, szép volt. A helyedben levideóztam volna és elküldtem volna a barátjának. Alig várom, hogy megtehessek valami ilyesmit.

2015. febr. 12. 21:46
 18/32 anonim ***** válasza:
52%
csak kár hogy téged még egy 5 méteres bottal se piszkálnának meg, nem hogy leszopjanak :D
2015. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
#12: Az a ti bajotok, ha féltek, meg a barátnőid problémája, ha nem veszik észre, hogy mennyi normális hapsi szaladgál mindenfelé, csak éppen esetleg kiszórják őket. Amúgy meg érdekes, mert a való életben meg van egy rakat csaj, aki (fél)részegen megd.gatja magát bármelyik vadidegennel, aki felcipeli őt a diszkóból, vagy szimplán csak nem retteg mindentől és mindenkitől.
2015. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%
#13: A nők esetében semmit ne gondolj túl. Ha neked egy lapra ráikszelnek két pontot és azt mondják, hogy húzz közé egy szakaszt, te fogod a cerkádat, és egy szimpla egyenes vonallal összekötöd a két pontot. A nők ezzel szemben a két pont között kacskaringózni kezdenek, kitérnek, szerteágaznak, belegabalyodnak, azt sem tudják hol tartottak, majd végül az egész lapot méregből átsatírozzák és összetépik. Egyszerűen nem kell őket komolyan venni. Ha néz, nézd te is. Ha mosolyog, mosolyogj te is. Ha hozzád ér, viszonozd. Ha úgy dönt, hogy le akar szopni, hát vedd elő neki a fаszodat, és csiklandozd meg a garatját. Szavaidból érzem, hogy a meg nem értésen alapulva magasztalod fel őket, holott pont alázni, lenézni kell mindegyiket, de legjobb esetben is valami alkalmi haverként kell kezelni őket. S mint írtam, mert rád néz egy csaj, még nem akarja egyazon sírban végezni veled 60 év múlva.
2015. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!