Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó ötlet volt? Jól döntöttem?

Jó ötlet volt? Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta észrevettem, hogy egy fiú a suliból állandóan megnéz, volt olyan eset is, hogy megfordult utánam az utcán, amikor elkerült. Többen is mondták már, hogy nagyon feltűnően megnéz, figyel. 3 éve járok ebbe a suliba, ő is, akkor jött ide, de eddig 2 éven át fel sem tűnt, hogy idejárna, viszont, amióta elkezdődtek ezek a furcsa történések, mert nemcsak abból áll a dolog, hogy rám néz, és ennyi, hanem megnézi ott vagyok-e még mögötte pl.. Részben ezek a dolgok miatt egyre inkább felkeltette a figyelmem, nagyon megtetszett nekem, mindössze 1 évvel fiatalabb, mint én, ő 16 én 17 éves vagyok, és szintén fiú. Nem mentem még eddig oda hozzá, mert nem akartam lebuktatni magam, most viszont rászántam magam, hogy bejelölöm facebookon. De azóta egy kicsit meg is bántam, mert félek attól, hogy úgy fogja beállítani a dolgokat, hogy egy meleg srác beindult rá, meg hasonlók. Vele kapcsolatban nem tudtam, illetve lány barátaimmal tudtuk eldönteni, hogy most ő is az lenne, mert ő is olyan visszahúzódó, többnyire lányokkal barátkozós típus mint én, de ez még nem jelenti azt, hogy ő is az lenne. Azonban ezek az egyre gyanúsabb esetek miatt már azt sem tudom mit higgyek. Az is lehetséges, hogy nem igazol vissza. Nem tudom még. Ebben az állapotban nem tudom eldönteni, hogy jól döntöttem-e...

Szerintetek



2015. márc. 4. 22:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10: nem igazán értem, mit akarsz ezzel kifejezni, honnét tudod, hogy biztosan "az"? mert még én sem tudom igazából eldönteni, megítélni

Persze, szeretném, ha az lenne, ezért minden egyes apró jelet ennek megfelelően próbálok meg értelmezni, mindenben azt akarom látni, hogy igen, ő is az, és van esélyem nála, de be kell azt is látnom, hogy ez visszafelé fog elsülni, ha minden tevékenységében a melegséget látom, de ezeken kívül azt is aláírom, hogy valóban történtek olyan dolgok, amiket nehéz lenne nem arra vetíteni, hogy meleg.

Közben nagy meglepetésemre, amikor már lemondtam volna róla, visszaigazolt.

2015. márc. 13. 17:52
 12/14 anonim válasza:

Szerintem csak megijedt az elején, mert váratlanul érhette, hogy bejelölöd, és egy picit talán nyuszi is, ezért félt attól, hogy kapcsolatba lépjen az "áhított" személlyel. Én is ilyen vagyok, és tudom, ha bejelölne az, aki tetszik, hirtelen nem tudnék mit kezdeni a dologgal, és pihentetném kicsit. Szerintem ebből még lehet valami, főleg, ha vissza is igazolt már.

Azóta mi van? Beszélgettetek már?

2015. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem, még nem beszélgettünk, semmi sem történt lényegében. De már elterveztem, hogy valahogy kapcsolatba lépek vele suliban, mert ott nem is lenne annyira feltűnő, mintha egyszer csak facebookon ráírnék, úgy, hogy azelőtt még soha sem beszélgettünk. Majd, ha valahogy beszédbe elegyedek vele, ott is próbálom úgy alakítani a dolgokat, hogy ne legyen gyanús, hogy valaki a semmiből odacsapódott hozzá.
2015. márc. 14. 14:20
 14/14 anonim válasza:
Ez egy jó ötlet, majd várom a fejleményeket. :D
2015. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!