Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ennyi elképesztően...

Miért van ennyi elképesztően buta és/vagy rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt látni, hogy mindenhol bizalmatlanság (főként párkapcsolatok kialakításánál, de magában a párkapcsolatokban és emberi kapcsolatokban is), egymás megítélése, előítéletek, emberi butaság dívik. Miért?
2015. ápr. 9. 01:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Én megmondom az őszintét, legszívesebben mindenkit megölnék. Az emberek plázákba járnak meg Való Világot néznek, ez a világ bizony megérett a pusztulásra!!!
2015. ápr. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kb. Csak hihetetlen, hogy az utcán is az emberek mintha valami más dimenzióból jönnének. Hidegség, tekintetek kerülése, kínos összebámulások, vagy a földön fekvő átlépése, leszarom stílus...kicsit gázos világban élünk.
2015. ápr. 9. 01:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Ki vagy te, a megváltó?:D

Éld a saját életedet és kész.

2015. ápr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fish1 ***** válasza:
Mert ott keresik a boldogságot, ahol nincs.
2015. ápr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én inkább azt vettem észre, hogy mindenki k"rva bölcs lett és volt, de amikor magában elmélyülten kellene alkotni valamit, akkor lóf"sz sincs.


Ezek mind az emberi gondolkodás sajátosságai, enélkül élhetetlen lenne az élet. Az egy dolog, hogy sokan túlzásba viszik, de alapvetően az is emberi tulajdonság, hogy sosincs meg az ideális egyensúlyi állapot (egyáltalán tudja valaki, hogy mi az?) a személyiségünkben. Arról a sajátos emberi tulajdonságról meg ne is beszéljünk, hogy mindenki más a hülye, csak én vagyok az űberf"sza.

2015. ápr. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Illuminati.

Minden mit látsz s negatív földön, miattuk van.

Minden irányból támafnak folyamatosan.

2015. ápr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!