Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiuba.

Arra lakok merre ő és sokszor találkozunk, mindig köszön, de bevallottam neki h. tetszik, azóta nem köszönt egy hónapig, sőt inkább bujkált tőlem.


Aztán az egy hónap leteltével újra köszönt, megdicsérte a napszemüvegem, de lassan már az egész osztály, évfolyam arról beszélt, hogy szeretem és pár nappal ezelőtt ráköszöntem de nem köszönt vissza.


Miért viselkedik egyszer így, egyszer úgy?



2015. máj. 2. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsen tisztában az érzéseivel.
2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így viselkednék, valahogy nem tudnám elhinni, hogy valakinek pont én tetszem. Tuti, hogy valami szívatásnak venném, amiből jobb kimaradni.


21/F

2015. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem tetszel neki annyira, vagy lerohantad őt az érzéseiddel, esetleg félénkebb típus, és nem mer kezdeményezni, vagy azt hiszi, hogy csak hülyíted őt. Bármennyire is nehéz, szerintem próbáld megbeszélni vele a dolgokat, tudom, hogy nem a legjobb ötlet, de még mindig jobb, mint ha a csodára vársz, ő meg esetleg csak hülyítésnek veszi az egészet.
2015. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!