Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennek mégis mi lehet az oka?

Ennek mégis mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom még fiatal vagyok-14 éves múltam-de eléggé zavar,hogy az osztályomból majdnem mindenkinek volt már barátja,csak nekem nem.

A suliban nem számítok menőnek-mondjuk nem csoda a 14 évemmel-de az osztályban viszonylag az vagyok,mindenkivel jóban vagyok. Nem mondom magamat szépnek,de csúnyának sem szerintem teljesen átlagos vagyok.

Mégsem közelednek felém a fiúk,facebookon sem és nem tudom mit csinálok rosszul. Az tény,hogy facebookon nincs is rólam kép és sajnos ez manapság sokat a számít. A másik meg,hogy nem vagyok az a nagy partiarc inkább a mozis,kávézós típus. Ezeken kívül lehet más baj vagy csak én fújom el és várjak amíg valaki közeledik felém?



2015. máj. 4. 15:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne azt várd ,hogy majd a facebookon rád írnak osztály meg sulis társaid! Szüntetnék meg azt a közösségi oldalt.....Próbálj személyesen közeledni a fiúk felé és talán akkor majd megkedvelnek:)
2015. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem is ez a baj,mert osztálytársaim között is mindegyik fiúval jóban vagyok de úgy érzem ők is csak egy haverként tekintenek rám(pedig tényleg nem az a fiús lány vagyok).
2015. máj. 4. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!