Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól sejtem, hogy azért nincs...

Jól sejtem, hogy azért nincs sikerem az életben a csajoknál meg amúgy sem, mert alacsony-gizda vagyok és emiatt az emberek lenéznek meg átnéznek rajtam, tényleg csak a nagy darab fiúknak van tekintélye manapság?

Figyelt kérdés
Néha megtalál pár pisis, akinek tetszem a kisfiús vonásaim miatt, de persze ők csak a külsőre mennek, nekem meg a belső fontosabb, de rendes csajt nem lehet találni manapság.
2015. máj. 6. 10:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es mégis hová fejlődjek, korlátozott a képességem, már így is eleget költöttem ruhákra, meg igyekszem bunkó lenni. Arról nem tehetek, hogy az arcszerkeztem ilyen. Most komolyan plasztikáztasam magam és mégis miből?
2015. máj. 6. 11:34
 12/17 anonim ***** válasza:
11: Sportolj, tanulj nyelveket, szakmákat, utazz.... "meg igyekszem bunkó lenni." Miért is?:O Te azt hiszed a nagy macsó gyerekek bunkóssággal érik el a numerákat?
2015. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"eleget költöttem ruhákra, meg igyekszem bunkó lenni."


egy ilyen díszmajom szerinted kinek kell?

2015. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sok csajnak a külső számít csak, annyi homár páwát látok szép csajokkal.
2015. máj. 6. 11:59
 15/17 anonim ***** válasza:
14: Neked is csak az számít... Eleget lelehet szűrni a kérdésedből+kommentjeidből....
2015. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Teszed az agyad te is, de a többi páwától nem vagy jobb.

,,Néha megtalál pár pisis'' ,,, nekem meg a belső fontosabb'' ,,tini ribizli csorda''

Tőled: ,,Nagyon sok csajnak a külső számít''


,,Amúgy divatosan öltözködöm, menő ruhákban járok'' ,,eleget költöttem ruhákra, meg igyekszem bunkó lenni''

Tőled:,,annyi homár páwát látok szép csajokkal''


Fikázod a fiatalabbakat hogy pisisek, de neked a belső fontos persze azért ,,igyekszel'' bunkó lenni. ,,Eleget'' költesz ruhákra, de a hozzád hasonló páwákat elítéled.


Szerintem sz*r ember vagy és ezért nincs senkid...

2015. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért akarsz bunkó lenni? :OO Azzal, hogy pont, hogy elriasztasz majd mindenkit...


Nem csak a jóképű pasiknak van barátnője, nézz már körül istenem, és ne sajnáltasd magad. Mindenkit érnek kudarcok meg visszautasítás, de ha jó a hozzáállásod, előbb-utóbb találni fogsz olyan lányt, akinek bejössz. :)

2015. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!