Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet elérni hogy mégis...

Hogy lehet elérni hogy mégis találkozzon velem?

Figyelt kérdés

2 éve üldözöm a szerelmemmel.


Ő akart talizni pár hónapig én féltem, aztán utána én de addigra már ő nem. És én azóta is csak őt szeretném megkapni. Már zaklatónak hív pedig személyesen nem mentem oda és az életbe nem tudnám őt bántani. Van ebből vissza út vagy ahozz annyi esélyem van mint nyerni a lottón?


2015. máj. 6. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichésen is lehet zaklatni valakit, nem csak testileg. Szerintem kattant vagy, kérdezd meg tőle, hogy akar-e találkozni, ad-e egy utolsó esélyt nektek? Aztán ha nem, akkor itt a vége fuss el véle, hagyd békén. Keress jobb elfoglaltságot.
2015. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hagyd békén, csak magadat égeted már.. ennek vége van
2015. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden kommunikációs lehetőséget elzárt. Szóval ebből hogy én foglalkozom vele ő semmit nem érez. Max email de azt is több mint valőszínű beállította hogy ne kapja meg.
2015. máj. 6. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyd békén
2015. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ő a tökéleten lány! Próbáltam mással de egyik sem érdekel. Mind unalmas vagy buta,csúnya... nem izgatnak szexuálisan.
2015. máj. 6. 18:43
 6/8 A kérdező kommentje:
tökéletes akart lenni az elöbb.
2015. máj. 6. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy tökéletes "istennő", rengeteg más nő van még rajta kívül, akikkel jól kijönnél

javaslom, hogy keress fel egy pszichológust/pszichiátert, mielőtt rád hívja valaki a rendőrséget (mondjuk a következő "áldozatod")

2015. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz következő "áldozatom". Előtte sem volt és később sem lesz. Persze valami itt már nem jól működik bennem ezt érzem... De nagyon messze vagyok attól amire így ismeretlenül gondolni szokott a nép.
2015. máj. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!