Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet még esélyem kapcsolatra? L

Lehet még esélyem kapcsolatra? L

Figyelt kérdés

Igazi szerencsétlenség vagyok az életben. Bántalmazó szülők, három bántalmazó partner, több tucat igazságtalanság, állandó nélkülözés.

Most külfölön dolgozom, de diákmunkán, nem tudnék egyedül megélni. A párommal már tragikus a dolog sajnos. Új, jobban fizető munkát nem tudok találni, mivel nincsen végzettségem, mert kidobtak az egyetemről (hosszú történet).

Ha szakítunk, nincs hová mennem.

Nem magyarországi vagyok, így ott sem lennék egyéb, mint külföldi. Lenne kihez mennem, egy fiúbarátomhoz, nyilván, ha összeköltözünk, abból kapcsolat lesz, de én félek. Nem akarom az ő életét is tönkretenni, elég, ha a sajátom romokban. Végzettség nélkül nem kapnék Magyarországon munkát.

Ha itt maradok, szépen lassan tönkremegyek. Napok óta nem tudok enni, és már az utcán is több alkalommal sírtam.

Van még értelme élnem? Van még esélyem bármilyen kapcsolatra?


21N


2015. máj. 11. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy albérletet én is fel tudnék ajánlani, és ha vállalod a tisztán tartást, akkor még lakbért sem kérek.
2015. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
tisztán tartatnád vele a makkod mi?
2015. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10. hát pont ez az... pedig amúgy pont nekem is szükségem lenne egy ilyenre.
2015. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon tanulok szlovákiaiként. De vannak ukrajnai, horvátországi, szerbiai barátaim is akik Magyarországon tanulnak és semmi hátrányunk nem származik belőle. Csak kevés olyan primitív ember van, aki ez miatt kinézne, lenézne. Velük meg nem kell foglalkozni. A fiú barátod sem tennéd tönkre. Azt hiszed, hogy szerencsétlen vagy, de ez nem fog mindig így maradni. Nem kell ettől tartanod. Budapesten meg sok munkahely van, csak körül kell kicsit nézni. Utána lehet egyre jobban építeni karriert, munka mellett tanulni valamit. Ne félj, lesznek még sokkal jobbak a dolgok! :)
2015. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Komplikált miért de csak eddigi borzalmas életed miatt hiszed azt tönkre tennéd életét.

Ha mind 2en akarnátok s normális, ő lenne az aki értelmet adhatna mindennek, s te lehetnél neki az igazi nő.

Kérlek adj ennek esélyt ha más tényleg nincs.

S férgekkel ne legyél együtt!!!!

Am ha nagyon nagyon tragikus lesz s csak szenvedéssel teli, öld meg magad, következő életed nagy eséllyel jobb lesz.

2015. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval nagyon egyetértenék, ha nem lenne ott az utolsó mondat. Így nagyon nem értek vele egyet! Semmiképp ne öld meg magad! Nincs olyan, hogy következő élet, de még ha lenne is, semmi nem garantálná, hogy az jobb lesz, ha megölnéd magad!
2015. máj. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!