Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi idő után lehet feladni...

Mennyi idő után lehet feladni hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 20:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az internet, nekem még soha nem jött be. A való életben könnyebb nővel ismerkedni. Pl. Társkeresőn ráírtam a hölgyre 2x. Nem válaszolt. 1 évvel később véletlenül összefutottunk. Nem tudom emlékezett-e rám, de elkezdett nyomulni.
2015. máj. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az interneten nekem sincs siker élményem.De még személyesen sincs tapasztalatom!Nagyon úgy néz ki hogy nem is lesz.
2015. máj. 12. 06:39
 13/19 anonim válasza:
nem a te hibád.vagyunk még ezzel így páran. hiába törölgetik amit írtam, akkor is valami nincs rendben az itteni nőkkel.annyira felszínesek.vannak külföldi ismerőseim osztják a véleményem.van szerencsém ismerni nőt más országból,hát ég és föld a különbség hozzáállásban.
2015. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 cetkutya válasza:
Véleményem szerint ha csak neten próbálkozol, akkor aztán várhatsz! A saját érdeklődésednek megfelelő helyek, esteleg boltok(?), rendezvények jó alkalmat adhatnak a személyes ismerkedésre.
2015. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Benke Péter válasza:
Kérdd el Nicholas Viktor ingyenes oktató csajozó hírleveleit. Egy részük ingyenes, utána van fizetős rész is, de megéri!Sőt lesz nyári tábora Siófokon. Bombázó csajok felszedésére tanít!
2015. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Amíg nem leszel milliárdos. Ne félj, akkor több is lesz mint szeretnéd.
2015. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Akkor egy ideig nem lesz senkim!
2015. máj. 13. 17:55
 18/19 anonim válasza:
En lany vagyok, Koreában elek. Több szerencsém volt mar ilyen emberekkel. Csak önbizalom kell es igen szerintem is menny ki Ausztriába, vagy nemet országba, vagy a világon bárhova , pl nyaralni a katari szigetekre. Az nincs olyan messze es megis nagyon felkapott hely. Sok sikert!!!
2015. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Bocsi az Kanári-szigetek ( előző vagyok )
2015. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!