Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokadik sikertelenség után ti...

Sokadik sikertelenség után ti is kezditek feladni?

Figyelt kérdés
Mármint azok, akiknek nem igazán sikerül a sokadik alkalommal sem esélyt kapni a lányoktól. Utóbbi időben eléggé sokat próbálkozom, de sajnos még esélyt sem kaptam egyiktől sem... Kicsit kiábrándító, mivel tudom, hogy a külsőmmel lesz a gond, mert amúgy nem lennék annyira esélytelen... talán. Félek, hogy talán azok a csajok, akiknél próbálkoztam valahol összefutnak és valami rossz hírt vagy dolgot kezdenek el rólam terjeszteni, aminek eléggé nem örülnék. Szerintetek?
2013. júl. 31. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

azok a lányok nem fognak továbbadni/terjeszteni valószínűleg rólad semmit, nem szokás ilyesmit csinálni

én legalábbis nem tenném

lehet hogy a hozzáállásoddal van a baj

ha úgy mész oda, mint aki visszautasításra számít, 99% hogy vissza is fognak utasítani

ha a külsőd a baj, sportolj és jobb lesz

2013. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Versenyszerűen sportolok, jó eredményekkel, ez nem lehet gond.
2013. júl. 31. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor a hozzáállásodon esetleg a stílusodon tudsz változtatni

lehet hogy úgy sikered lenne :)

1. voltam

17/l

2013. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak nem tűnsz pszichopatának vagy egoista baromnak akkor semmit nem fognak szerintem terjeszteni rólad. Legalább is mi csak ezt szoktuk megosztani a csajokkal.
2013. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az arcod csúnya, v alacsony vagy, eleve nulla eséllyel indulsz a lányoknál, bármit is csinálsz.
2013. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legkönnyebben úgy tudsz csajokkal ismerkedni, ha sikerül őket bezsongatnod. Ehhez a legjobb terep egy házibuli vagy táncos szórakozóhely, 1-2 ital után a csajok is felengednek kicsit, táncoltasd meg őket jól, kapnak ők is ettől egy kis érzelmi löketet, és nagyszámúk törvénye alapján valamelyik csaj csak rád kattan.


Ha egy csajt felkérni is nehezedre esik, akkor menj el salsa tanfolyamra, csajok többsége pár nélkül megy, órákon folyamatos a párcsere, ismerkedésre, nőkkel való bánásmód fejlesztésre kiváló. Kezdőknek sok helyen elején még testkommunikációt is tanítanak (kb. ezzel kezdődik, az első alaplépések gyakorlásakor "srácok nézzetek mélyen a lány szemébe, lányok ti is a srácra", kb. fél perc után párcserével egy egész körön keresztül).

2013. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van csúnya és mellette alacsony barátom, mégis ezek ellenére van barátnője szóval ne általánosítsunk utolsó. Bár ő meg is érdemli, mert hihetetlen személy.
2013. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó előtti.
2013. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Kár, h ilyenekről mindig csak gyk-n lehet hallani.
2013. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne hidd el, ha nem akarod. Én látom őt, több ezer másik ember látja őt, szóval felőlem hisztizhetsz itt, attól nem leszel előrébb.
2013. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!