Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűznek hittem egy csajszit,...

Szűznek hittem egy csajszit, és kiderült hogy nem az. Most miképpen rakjam rendbe a bennem összedőlt világot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit tökéletesnek véltem:kedves,okos,jószívű őszinte humoros nomeg erkölcsös...amolyan Miss tisztaság.

Amikor valahogy szóba kerültek olyan dolgok hogy hogysmint áll a fiúkhoz akkor viszont olyan közönséges beszámolót nyomott hogy csak lestem.Ez a szokott szöveg hogy"az akkori barátom így az amakkori barátom úgy...egyik hozott gumit a másik gyógyszereztetni akart."Tudom hogy ezen semmi meglepő sincs de épp ez a baj.Immár a szememben ő is márcsak egy olyan lány mint a többi.Eddig valóságos istennőként kezeltem de most már nem tudom.Eddig azon görcsöltem hogy fogok nála bepróbálkozni de már abban se vagyok biztos hogy van e értelme.


2010. aug. 14. 19:59
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus neurózis. Kezeltethetnéd magad, ebből a hozzáállásból még komoly gondjaid lehetnek.
2010. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Egyébként megjegyezném hogy megértem az értetlenkedőket.A helyetekben valszeg én is leugatnám az ilyen kérdezőket,de jelen helyzetben így érzek ahogy és kész
2010. aug. 14. 20:26
 23/44 anonim ***** válasza:
65%

Hm..Milyen érdekes felfogásod van..:)De tetszik..:)

Amúgy szabad tudnom hány éves vagy?

15/L

2010. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
70%

magyarul csak erre ráizgultál erre.


de hülye vagy istenem...istennőkén néztél rá, becsülted h jókislány(nak tűnt) de azért megdugtad volna mert milyen jó egy ilyen csajt "megdönteni"? na ebből láccik h mire tartod. ha csak azért döntötted volna meg olyan nagy élvezettel...na akkor azzal kb egy kelléknek nézted vna a csajt, akivel kielégíted a fantáziád. grat. nagyon becsülhetted. akkor nem ez lett volna a cél.

2010. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
mínusz egy erre.
2010. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg egy mániás depresszióból áll a férfi értéke, az olyan romantikus:>
2010. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz vagy (a kommentjeid alapján)! Szabadítsd meg magadtól minél hamarabb ezt a lányt, azaz ne próbálkozz be nála. Nem ő tetszik neked személy szerint, hanem valami perverz álomkép, amit belevetítettél.
2010. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
És ettől máris elbutult, megszűnt kedves és jó fej lenni?
2010. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Az értékei nem vesztek el,de most új sémát kell találnom rá.Nemtudom mondtam e hogy itt nem kifejezetten a szűzességről van szó hanem hogy aki úgy néz ki mint a kacsa,úgy jár mint a kacsa és olyan hangja van mint egy kacsának az legyen kacsa és ne tévessze meg a környezetét mert félreismerhetjük és csalódhatunk benne
2010. aug. 14. 20:37
 30/44 anonim válasza:
27%
te beteg vagy! dugj meg egy kacsát... a csajt meg hagyjad haver, jobbat érdemel ő nálad
2010. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!