Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűznek hittem egy csajszit,...

Szűznek hittem egy csajszit, és kiderült hogy nem az. Most miképpen rakjam rendbe a bennem összedőlt világot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit tökéletesnek véltem:kedves,okos,jószívű őszinte humoros nomeg erkölcsös...amolyan Miss tisztaság.

Amikor valahogy szóba kerültek olyan dolgok hogy hogysmint áll a fiúkhoz akkor viszont olyan közönséges beszámolót nyomott hogy csak lestem.Ez a szokott szöveg hogy"az akkori barátom így az amakkori barátom úgy...egyik hozott gumit a másik gyógyszereztetni akart."Tudom hogy ezen semmi meglepő sincs de épp ez a baj.Immár a szememben ő is márcsak egy olyan lány mint a többi.Eddig valóságos istennőként kezeltem de most már nem tudom.Eddig azon görcsöltem hogy fogok nála bepróbálkozni de már abban se vagyok biztos hogy van e értelme.


2010. aug. 14. 19:59
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elkövettél egy hibát emberismeret terén, vagy gond van a sémáiddal, vagy levonhatod a tanulságot, hogy butaság így általánosítani.
2010. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a lány részéről lenne bűn, hogy merészelt nem átváltozni egy élő klisévé a kedvedért.
2010. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
70%
A sematikus gondolkodás a 3. életév körül alakul ki a gyerkeeknél, és kb. hatéves korban eltűnik. Ezt mondja a tanárképzős "Általános pszichológia" tantárgyam jegyzete. Ezek szerint a Kérdező még mindig egy hatéves szellemi szintjén mozog, ha nem egyéneket lát maga körül, hanem sémákat...
2010. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
pedig idősebb vagyok nálad
2010. aug. 14. 20:49
 35/44 anonim ***** válasza:
56%
és hülyébb is. nagy büszkeség.
2010. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
58%

en megertem mire gondolsz, nekem is hasonlo a gondolkodasom, lany letemre. (nem, nem vagyok lezbi, es a fiuknal elternek az elveim vagy minek nevezzem oket, kulonos). en azt hiszem nem tudnam mar folytatni vele a kapcsolatot, mint pasi a te helyedben.

de tulajdonkeppen mi is a kerdes?

2010. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
a kérdés voltaképpen hogy mi a teendő számomra de már megválaszoltad részedről
2010. aug. 14. 21:08
 38/44 anonim ***** válasza:

"pedig idősebb vagyok nálad"


Fogadjunk, hogy nem?

2010. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ha már séma, én éppen hogy intelligenciát nem képzelnék egy ártatlan cukorfalatba. Az éretlenség és a betegesség viszont tényleg beleillene.
2010. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen tipikus személyiség van.
2010. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!