Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűznek hittem egy csajszit,...

Szűznek hittem egy csajszit, és kiderült hogy nem az. Most miképpen rakjam rendbe a bennem összedőlt világot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit tökéletesnek véltem:kedves,okos,jószívű őszinte humoros nomeg erkölcsös...amolyan Miss tisztaság.

Amikor valahogy szóba kerültek olyan dolgok hogy hogysmint áll a fiúkhoz akkor viszont olyan közönséges beszámolót nyomott hogy csak lestem.Ez a szokott szöveg hogy"az akkori barátom így az amakkori barátom úgy...egyik hozott gumit a másik gyógyszereztetni akart."Tudom hogy ezen semmi meglepő sincs de épp ez a baj.Immár a szememben ő is márcsak egy olyan lány mint a többi.Eddig valóságos istennőként kezeltem de most már nem tudom.Eddig azon görcsöltem hogy fogok nála bepróbálkozni de már abban se vagyok biztos hogy van e értelme.


2010. aug. 14. 19:59
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Ha tökéletes, várható volt, hogy ép és egészséges nőből van.
2010. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

fején találtad a szöget:éppen hogy bigott vallásos lányként lehetett jellemezni csak nem gnóm hanem kifejezetten egy szép valaki.....erre meg na tessék

!!

2010. aug. 14. 20:13
 13/44 anonim ***** válasza:
49%
Mitől félsz?? HOgy jobb lesz nálad az ágyban? Teperd le te is!
2010. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
De hány éves?
2010. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem készül apácának, hát istenem.
2010. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
100%

Nem a szűzhártya az érték egy nőben hanem az, hogy milyen kapcsolatot tudsz kialakítani vele. Ami neked rossz az másnak istennő lehet és ami neked istennő az lehet hogy másnak unalmas időpocsékolás. Van aki a körtét szereti van aki az almát. De ez nem minősíti sem a körtét sem az almát. Szerintem örülj neki, hogy már nem szűz, hamarabb ágyba viszed és utána ha neked megfelel járhattok sokáig. Ha meg neked az a szűzhártya a fontos akkor keress egy szüzet. Utána viszont ne csodálkozz majd azon, hogy milyen jó kapcsolata lesz majd mással, például a barátoddal. Akkor az fájni fog neked.

És még egy dolog. Miután lefekszel majd egy szűz lánnyal akkor már te sem leszel szűz, akkor már te is értéktelen leszel?

2010. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

miért baj az ha szexelt már? tényleg nem értem. jobban bejött h prűdnek gondoltad? miért jobb egy olyan lány? egy nem szűz lánynak lehet h több értéke van, mint egy olyannak.

meg neked nem lettek volna igényeid szex terén? nem örültél volna ha nem csak a kezét engedi megfogni fél év után is?

2010. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
nem értem miért ilyen nagy erény ha nem volt még pasival.
2010. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok, várom a piedesztált.
2010. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

én úgy akartam volna vele lenni hogy gyarlónak érezhessem magam mikor megdöntöm(oké most röhejesen meg idiótán fogalmazhattam,nem ment máshoz)

de ha belegondolok hogy ezt már istentudja ki az árbócára húzta akkor elillan a varázs

2010. aug. 14. 20:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!