Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűznek hittem egy csajszit,...

Szűznek hittem egy csajszit, és kiderült hogy nem az. Most miképpen rakjam rendbe a bennem összedőlt világot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit tökéletesnek véltem:kedves,okos,jószívű őszinte humoros nomeg erkölcsös...amolyan Miss tisztaság.

Amikor valahogy szóba kerültek olyan dolgok hogy hogysmint áll a fiúkhoz akkor viszont olyan közönséges beszámolót nyomott hogy csak lestem.Ez a szokott szöveg hogy"az akkori barátom így az amakkori barátom úgy...egyik hozott gumit a másik gyógyszereztetni akart."Tudom hogy ezen semmi meglepő sincs de épp ez a baj.Immár a szememben ő is márcsak egy olyan lány mint a többi.Eddig valóságos istennőként kezeltem de most már nem tudom.Eddig azon görcsöltem hogy fogok nála bepróbálkozni de már abban se vagyok biztos hogy van e értelme.


2010. aug. 14. 19:59
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
77%
van egy ilyen "ismerős" a társaságunkba, szét szoktam szivatni:) játék az egész élet, a végén mindenki meghal, ne analizálgass, hanem élj! vagy játszd el monk szerepét és "élj" boldogtalanul! sok sikert!
2010. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
77%
nem értelek hallod, de nincs kedvem végigolvasni amiket eddig írtak, de ha téged az fogott meg benne, hogy azt hitted, hogy szűz, az már rég para. ma már, nem akarok általánosítani, de a legtöbb 15 éves nem szűz. ma már a szüzesség nem jelent "semmit" a legtöbb embernek. igazából ez így ésszerű, mert ez egy állapot, ami elmúlik (jobb esetben). már nem nagyanyáink világában élünk.
2010. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudsz feltételek nélkül szeretni valakit?

Mert akkor gondok vannak benned, de nagyon. Azt se tudtad hogy az e, mégis Őt hibáztatod amiatt, hogy amikor téged nem is ismert, lemert feküdni a barátaival..elég szégyen vagy hogy rá próbálod kenni az elmebajod..=/ Odállítanálak a Führer elé, hogy döntsön a kis sorsodról..

2010. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Mennyi idős ez a csajszi?


Mert nem mindegy!

*ha 10-15 éves akkor igazad van

*ha 16-19 akkor valószínű erkölcsös vagy és te is szűz

*ha 20 év feletti a lány akkor egy pszichopata vagy, vagy egy begyepesedett aggszűz pasas.

2010. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!