Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
 21/92 anonim ***** válasza:
81%

De petting sem volt,semmi?

Én nő létemre nem birnám ki 1 évig,ha szeretném a fiut.

2010. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
77%

ma 19:30


Örökké senki sem fog várni, csak a mesebeli királyfi. Egy nőnek előbb-utóbb fel kell kínálnia magát.

2010. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj. Én is szűz vagyok, 19 éves, nálunk is ugyanez van, bár mi csak 3 hónapja vagyunk együtt. Ha szereted, akkor megvárod, ennyi biztos. Egyik barátnőmet igazán, őrülten szerette a barátja, másfél évet várt. Én nagyon szeretem a barátomat, szokott hozzám óvatosan közeledni, simogat, csókolgat minden felé, jól is esik, fel is izgat vele, és már lelkileg is nagyon közel kerültünk egymáshoz, jó a kapcsolat, de mégis idegenkedem a szextől...

Mert még soha nem csináltam, ismeretlen, és félek hogy utána megváltozna valami.

Az viszont sokat segít, hogy beszélünk róla a barátommal. Elmondtam neki a félelmeimet, ő megnyugtatott, hogy nem fog változni semmi.

Én elég érett vagyok a korombeliekhez képest, éretten gondolkodom, felelősségteljes vagyok, célokkal az életben, tudom hogy mi a fontos...mégis úgy érzem, hogy várnom kell a szexszel. Nem tudom mi lehet a háttérben a barátnődnél.

Próbálod egyáltalán felizgatni? Kényeztetni, akár azzal, hogy a mellét simized vagy ilyesmi? Vagy csak mondod, hogy kívánod?

Hidd el változhat benne sokminden akár egy hét alatt is!!

Arra meg ne hallgass SZERINTEM, hogy "ha szeret, akkor kíván..". Majd megőrülök a barátomért, mégis félek, ha arra gondolok, hogy "megszakad" bennem valami, és nő lesz belőlem...

Én azt mondom neked, mutasd ki nagyon, hogy szereted, nagyon-nagyon, és adj neki jól eső érzéseket, izgasd, és meg fog jönni hozzá a kedve!

2010. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
78%

ma 19:30

Te miről beszélsz? Csak arra kellett neki? Akkor miért várt eddig 1 évet? Ha nekem egy csaj csak a szexre kell akkor max 3 nap alatt ágyba viszem. 20 évesen meg egyszerűen érthetetlen a dolog. Ilyenkor kéne kiélnie magát az embernek.

Kérdező: Hagyd ott.

2010. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
83%
én ugyanezt tettem két évig. mese volt habbal. tanulság: 3 hónapnál nem érdemes többet várni, ultimátumot kell adni, ha nem akkor nem és jöhet a következő
2010. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem lennél nem korrekt ha megcsalnád. Ha ő ennyi idősen nem ismeri be azt a tényt, hogy 20 évesen az embernek vannak szexuális és egyéb igényei akkor kb az olyan mint ha azt mondaná, hogy ne egyél 2 hétig ha szeretsz. Nem ennél miatta? Ha meg frigid akkor kezeltesse magát a csaj( már ha azt lehet kezelni)Ha pedig a társadalmi elvárások miatt várat akkor no comment. Szóval szerintem hagyd ott, nem érdemel meg téged.
2010. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy te vagy a béna, én 1 hét után rávezettem volna a dologra...


Nem kérdezgetni kell, hogy ciccaaaaaa, kééész vaaagy? Hanem megfogod, felizgatod, előhozod belőle a ribancot....

2010. nov. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim válasza:
80%
Ha találtál valaki mást akkor miért ne?! Ne pazarold rá az időd ilyenekkel, hogy 'csináljuk e vagy ne' keress egy olyan csajt aki akarja is
2010. nov. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte hogy pettingelünk-e: igen pettingelünk. Azt szereti de mást nem akar. Orálisat sem szereti. Ma beszéltem a szüleimmel erről ők sem értik mire jó ez neki.


Nagyon szeretem és szerintem nagyon oda figyelek rá. Nekem az ő boldogsága az első. Mikor látom hogy mosolyog meghozza az életkedvem. Úgy érzem hogy ő az igazi. De mégis vannak bizonyos dollgok amik zavarnak benne.


Azt hiszem inkább bennem van a hiba többet hallgatok a szivemre mint az eszemre.

2010. nov. 28. 10:27
 30/92 anonim ***** válasza:
100%
én is azt éreztem egészen az 5-6-ik barátnőmig, hogy ő az igazi ... azóta megváltozott a véleményem, az LESZ AZ IGAZI, aki VELED TART JÓBAN ROSSZBAN és FELTÉTEL NÉLKÜL ADTOK EGYMÁSNAK
2010. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!