Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
 31/92 anonim ***** válasza:
79%

,,Nekem az ő boldogsága az első. Mikor látom hogy mosolyog meghozza az életkedvem. Úgy érzem hogy ő az igazi. De mégis vannak bizonyos dollgok amik zavarnak benne.


Azt hiszem inkább bennem van a hiba többet hallgatok a szivemre mint az eszemre."

Ne ebből sok minden kiderül. Már bocsi, de szerintem Te társfüggő vagy. Ezen érdemes komolyan elgondolkodni, mert ha nem tisztázod ezt magadban akkor, nagyon ráfaraghatsz.Neked nem lehet a másik ember boldogsága az első. Mi van ha ő maga nem képes a boldogságra? Akkor Don Quihote leszel, na grat.Ha csak az hozza meg az életkedved, ha mosolyog, az már rég gond, az ő hangulatának a függője vagy.Na azok a bizonyos dolgok amelyek zavarnak benne, azok mutatják a kapcsolat igazi voltát, nem éri meg homokba dugni a fejedet.Ne a szívedre hallgass hanem a jogos és természetes igényeidre. Amikor iszol akkor sem filótol rajta két napot, hogy most akkor igyak-e?

2010. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen természetes, hogy ha mosolyogni látja a barátnőjét, akkor ő is boldog lesz...Ez a fiú tudja, mi az igaz szerelem.

Nem tudom én, hogy mi lehet a háttérben...nem lehet, hogy erőszak érte, vagy megalázták, ilyesmi?

2010. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 A kérdező kommentje:
Nem érte erőszak. Lehet hogy a neveltetésében van a gond. Vagy nem tudom.
2010. nov. 28. 11:59
 34/92 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ő téged nem kíván?
2010. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
100%

Három eset lehetséges, amiért nem akar kötélnek állani ennyi idő után:

1. Még szűz a leányzó, és nagyon fél, hogy akkor most fájni fog, meg egyből teherbe esik, vagy mert pl. az anyja telebeszélte a fejét, hogy az ő idejében csak házasság után volt szex, és utána már nem lesz ugyanaz, meg otthagyod. És ilyen hasonló régimódi dolgok.

2. Már nem szűz, de az első olyan rossz volt neki, hogy igazából soha az életben nem akarja többet csinálni. Ezt a tényt még esetleg önmaga elől is titkolja. Gondolok itt akár erőszakos pasira, akár olyan balfékre, aki elvette a kedvét.

3. Szűz, vagy nem szűz, ez mindkét esetben lehetséges. A "rajongásod" a lány iránt egyoldalú. Akkor beszélhetünk szerelemről, ha mindkét fél szerelmes, ezt már megtanultam. A másik ember csak álszenteknek lehet fontosabb önmagánál. Ha neked jó, csak akkor jó valami. Az már másik dolog, hogy úgy lehet jól érezni magad igazán, ha érzed, hogy adtál valamit másoknak: törődést, védelmet, egy részt az idődből...

Rá lehet kérdezni konkrét dolgokra, ha eddig nem történt meg. Hogy régimódi nevelésű -e, vagy történt valami vele régebben. Aztán hogy mit jelentesz neki, szeret -e téged. Aztán beszélni vele arról, hogy fiatal vagy, tombolnak a hormonjaid, és rossz neked, hogy nem lehetsz vele úgy.

Ha kiakad (valószínűleg be fog támadni, hogy hagyjad már ezzel a dugós témával, hónapok óta győzködöd), akkor meg megkérdezni tőle, hogy mégis meddig várjatok. Egy jó kapcsolatban felnőtt embereknél 1-3 hónap után már megvan a bizalom, hogy intim kapcsolatot létesítsen egy pár.

Ha meg nem tudja megmondani miért nem, akkor csak nem akarja mondani, hogy ő veled nem tervez hosszú távra. Úgy meg nem érdemes mellette maradni.

2010. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 A kérdező kommentje:

Szeretni szeret. Már többször is bebizonyitotta. Rosszban jóban velem volt/van, csak nem akar velem szeretkezni. Szűz még azt tudom biztosan. Beszéltünk már erről vele. Azt mondja hogy kiván csak nem akar szexelni úgy érzi, hogy nem neki való. Nem tudom hogyan értelmezzem ezt az egészet.


Már kivagyok. Hianyzik az hogy szeretkezhessek vele. :(

2010. nov. 28. 13:29
 37/92 anonim ***** válasza:
80%

20 évesen kíván,de nem akar szeretkezni veled,mert úgy érzi nem neki való.Ez így azért már tényleg nevetséges.Elhiszem én,hogy vannak,akik később érnek,vagy nem adják oda magukat akárkinek.Ez az utóbbi igazán becsülendő,na de azért te nem vagy akárki.Megbízik benned,nagyon szeret,1 évet várt vele,azért mostmár itt lenne az ideje..ha nem akkor inkább vonuljon zárdába..

Komolyan le kell vele ülnöd beszélgetni,hogy ez így nagyon nem jó...


23N

2010. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
100%

Kíván, de nem akar szexelni...ez a mondat önmagában értelmetlen: ha kívánna, akkor akarna szexelni is. Vagy hazudik, hogy kíván vagy pedig nem tudja mi a ,,kíván" szó jelentése. Ha meg valami neveltetési ügy vagy ilyesmi van a háttérben, akkor ha önmaga nem segít magán és nem néz szembe a félelmeivel azok okaival akkor te sem tudsz rajta segíteni. Persze ha a pszichológusa lennél az más, de nem az vagy.

22/F

2010. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
69%
persze, csald
2010. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
75%

Hmm


Szerintem megint vedd rá egy jó kis pettingre....

Ha már beindult kérdezd meg,hogy akar-e szexelni ;)

Ha nem megy és választ nem kapsz egy felnőttől akkor bye bye..

Ne szenvettesd magad én azt mondom......


20 ÉVES SZŰZ Lány....

2010. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!