Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
 51/92 A kérdező kommentje:

Alfahim? Ez jó vicc. Habár igazz nem ismersz nem túdod, hogy hogy nézem ki. Ha engemet csak a csajozás érdekelne szerintem egy buli alatt "össze" tudnék annyi nőt szedni amennyit te még álmodni se mernél.


Csak azért nem hagyom el mert őszintén szeretem. Azért mert nem szexxel velem nem jelenti azt, hogy nem jó ember. Nagyon tehetséges és okos. Törődik velem csak ez az egy hibája van, hogy nem akar velem szeretkezni. De remélem hogy nem kell sokat várjak.

2010. dec. 1. 23:30
 52/92 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én azt nem értem ebben az egészben, hogy ha (mint írtad), petting volt már, simogatjátok egymást, akkor hogy nem vágyik rá, hogy minél többször átélje a jót, vagy hogy tovább menjetek? Én sem akarom beadni a derekam, nálunk is csak ruhán keresztül megy a dolog, bár mi még 2 hónapja vagyunk együtt. De mióta csináljuk, áhh..kész vagyok:S És vágyom rá. (szűz 19 éves lány)

Figyelj, bármilyen oka lehet, főleg hogy nem is mer róla beszélni...nekem is megfordult szó szerint ugyanaz a fejemben, amit a barátnőd mondott, hogy "ez nem nekem való". Mert még ismeretlen volt a dolog, de ahogy többet vagyunk testközelben, és ráhangolódunk, oldódik bennem a félelem. Neked is ezt kéne csinálnod...elkezdetek csókolózni, simogatod nyakát, hasát, mellét, óvatosan magadra húzod vagy te rá, tovább folytatod a simit, tapasztald ki, hogy mire gerjed, mi esik neki jól, és csináld azt! Ha rendben vannak a hormonjai, akkor ilyenekre el kéne hogy kezdje mozgatni a csípőjét.

Nem lehet hogy az ösztrogénnel van a baj?

És még az a kérdésem lenne, hogy szoktatok lelkizni, mélyen beszélgetni? Biztos van ennek valami oka...én pl. azért félek nagyon, mert szégyenlem, hogy még a hasam is erősebben szőrös, mint a többi lánynak, sajnos a fenekem is. És félek, hogy ...na mindegy. Szóval lehet, hogy ilyesmi van a dologban.

Jó lenne, ha ezekre válaszolnál!

Vagy írj neten egy szexológusnak, kíváncsi lennék, mit mondana!

2010. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim válasza:
Csodálkozom de ahogy vissza olvasom a válaszokat még senkiben sem ötlött fel hogy talán vallásos meggyőződés állhat a hátérben. És kedves szexéhes válaszadók a baráti körömben van egy pár F/18 L/17 akik három éve irigylésre méltó kapcsolatban élnek és még nem volt szex. Az oka a lány neveltetése ami nem arra utal hogy telebeszélték a fejét a szülei hanem hogy értékeket neveltek bele. És még van aki csodálkozni mer hogy a 14 évesek sem szüzek már, ha ilyen tanácsokkal látunk el mindenkit akkor nem sok jót várhat a világ. Ujjongva üdvözölhetjük a fagyukat zabigyerekeket akiket a kedves tinédzser szüleik nem tudnak felnevelni ezért hazánk az egyik vezető ország az abortuszban.
2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim válasza:

Csak 1 kérdés,,,petting alatt ki tudod elégíteni???

És ő kielégít Téged???

2010. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
100%

Hé, bennem felmerült, hogy vallási okokból is lehet. 5. oldalon 22:20-as voltam.

Am teljesen igazad van 15:46-os

Szerintem azért nem valószínű, hogy vallásos lenne, mert akkor azt mondta volna a lány, hogy nem lesz szex, amíg nem házasok. De nem mondott semmit. Meg pettingeltek. A pettingelés meg elég buta ötlet, ha valakik úgy tervezik, hogy a házasságig várnak a szexszel, mivel a pettingelés csak fokozza a vágyakat.

Persze az is lehet, hogy vallásos a lány, csak nem merte bevallani a fiúnak, mert félt, hogy szakítani fog vele, ha megtudja, hogy nem kufircolhatnak, amíg nem lesz ásókapanagyharang.


Viszont a kedves kérdező sem tűnik vmi rendes gyereknek. A válaszai alapján inkább vmi bunkó arc lehet, aki otthagyná a szeretett lányt, csak azért, mert ő várat magára. Vagy megcsalná mással, mert hát ez ugye jár neki, mert felállt a farka és ilyenkor be kell dugni vhova, mert ettől férfi a férfi, hogy minden pnát megbsz.


A szitu sztem vmi ilyen lehet:

A lány nem vallásos, csak nem akarja még elveszíteni és húzza az időd, hogy lássa kitart-e mellette a srác. A srácnak punci kell és mindenképpen be akarja dugni már vhova. Érzitek az ellentétet? A csajszi épp azt várja, hogy a srác várjon, a srác meg már azon töri a fejét, hogyan kefélhetne félre. Hm milyen szép is a szerelem.

2010. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Egyetértek veled teljesen...szeretni nem szeretheti...akkor még a gondolatától is megrémülne, hogy mi lenne, ha nem lenne vele a szerelme. Az igaz szerelem ilyen. Örülsz ha a másik közelében lehetsz 5 percig.
2010. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 A kérdező kommentje:
Útolsóelőtti és útolsó szerintem úgyan az a személy. Na de mind1. Igazz felmerültek bennem már sok bútaságok, hogy megcsaljam vagy mégsem. Szóban mégis könyebb mondani azt minthogy meg is csaljam. Őszintén engemet nem az érdekel, hogy bármelyik lyukba berakhassam hanem az, hogy vele eggyé váljak.
2010. dec. 2. 20:59
 58/92 anonim ***** válasza:
M
2010. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:

ha ugyanaz is, már bocs, de eléggé úgy tűnik, h nála a pont...


az h ide feltetted a kérdésed eléggé arra utal, h komolyan gondolkodsz azon, kivel és h fekhetnél le, amellett h majd ezt a lányt is meg...


na mindegy, ahogy gondolod...

2010. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:

NEM UGYANAZOK VAGYUNK. De nekem is furi, hogy ugyannanyi a százalékunk. Talán ha egyikünket felpontoznátok, mondjuk pl engem ^^, akkor bebizonyosodna. De kimásoltam a két üzenetünk alját, bár úgyse hinnétek el, mert ezt is lehet, hogy átírtam akkor. De kül meg miért mondanám 2szer egymás után, hogy ugyanaz a véleményem? Vagy skizó lennék?



Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:49


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:15

2010. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!