Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
 81/92 A kérdező kommentje:
Te útolsó te már kezdez az idegeimre menni. Szerintem neked viszked már nagyon a lyukad. Megkérlek hogy te többet ne irjál ehezz a kérdéshez nem ilyen válaszokra van szükségem. Számomra te nagyon prűd vagy. Amugy is kit érdekel hogy mennyire fojtál szét az elsőnél. Szerintem meg a neveltetésével nincs gond nagyon jóba vagyok a szűleivel. És ők egyáltalan nem tünnek prűdeknek.
2010. dec. 3. 22:52
 82/92 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, te tényleg hülye vagy. Egy farok. Leoltasz mindenkit, aki elmondja a véleményét. És jössz ezzel a jaj de prűd vagy dologgal. Mert neked mindenki prűd, aki nem osztja a te szexuális etikádat. Az utolsó csaj véleményére meg igazán hallgathatnál. Ennyire hülye nem lehetsz. Végre hallottunk egy véleményt egy lánytól. Én is csak azért olvasom ezt a kérdést, mert érdekel, miket írnak az emberek és főleg a lányok. Meg, hogy röhögjek azon, mekkora egy marha vagy. Baz, 1 évvel idősebb vagyok, mint te és képzeld, nekem is van pucám meg hormonjaim, mégis megértem az utolsó hozzászóló csajszi véleményét és egyet is értek vele. Igen, mondhatod erre, hogy jaj de prűd vagyok. Kb mindenre ez a válaszod, amikor konfliktushelyzetbe kerülsz ebben a témakörben és vki nem a te véleményed osztja. Egy érzelmileg fejletlen pöts vagy.
2010. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 A kérdező kommentje:
Ugy csinaltok mintha azt kernem tole hogy maszon egy raketara es menyen el a Plutoig. Emberek ez csak SZEX semmi mas. Gondolkozzatok mar.
2010. dec. 3. 23:44
 84/92 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked szilárd meggyőződéseid vannak, és biztos vagy magadban (merthogy ennyire leoltasz mindenkit), plusz tudod mit akarsz csinálni, akkor mégis minek tetted fel ezt a kérdést?


Ja igen, mert nem így van. Meg akarsz valamit csinálni, de kétségeid voltak, azt vártad hogy majd mindenki bólogat, hogy igen, ügyes vagy csináld csak...


De nem így lett, csomó embernek más a véleménye, de te csak ellenkezel. Mit foglalkozol velük? Miért nem csinálod ahogy te gondolod? Ja igen, mert nem vagy biztos magadban.


Te nem az itteni embereket, hanem csak magad akarod meggyőzni, hogy az, amit te akarsz az a jó és helyes, csak nem sikerül... nem sikerül, mert az emberek nem a te álláspontodat osztják. És márpedig ha nem sikerül, lelkiismeret furdalásod lenne ha megtennéd.


Ezért van az, hogy te még nem csináltál semmit, de erre a kérdésre már több mint 60 válasz érkezett, nem számítva a te visszaszólásaidat.

2010. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:

köszönöm az utolsónak, jó látni, h nem az én barátommal van/volt vmi baj, és azért várt annyit :)


kedves kérdező az utolsó még mindig rövid u-val kezdődik... próbáld kimondani: útolsó v utolsó? a második a nyerő hidd el...


azért mert Te maszti helyett itt teszel fel kérdéseket, én még bezárhatom az ajtóm és végezhetek a dologgal rendesen... (ha már ennyire meg vagy győződve arról, h elfolytok valamit ahogy Freud atyánk mondaná, és ennek köszönhetően hurroglak le...)


de ahogy gondolod, csald meg a csajt, tedd tönkre egy életre, h aztán ne bízzon a pasikban; így ha nincs benne egy csepp homoszexualitásra való hajlam sem, akkor majd csak akkor találja meg élete párját, amikor a szülés/kihordás erősen veszélyeztetett lesz...


mert ha kicsit tudnál gondolkodni, neki már azért is fontosabb ez a párkereső mizéria, mert 30 előtt meg kéne az első babát szülnie... még akkor is, ha most nem akar gyereket, Te a magjaidat ráérsz 40 évesen is elszórni... azaz nem bocs, Neked már fél éve jár a szex, csak kínoz a barátnőd... szegényke T-T h sajnállak T-T

2010. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tisztán magyar amit tudok azt is édesanyámtól tanultam. Irni, olvasni.

Szerintem mindenki máshogy látja a dollgokat. Én úgy gondolom és hangsúlyozom egy kapcsolat nem működik jól ha nincs szexualitás benne. Persze ez a gyerekekre 15 16 évesekre nem vonakszik, de az idősebbkre 20tól felfele.

2010. dec. 4. 19:32
 87/92 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok tisztán magyar amit tudok azt is édesanyámtól tanultam. Irni, olvasni."


írtam korábban is, h az utolsó rövid u, plusz

[link]

708 kb, kijavít mindent, ha bizonytalan vagy...


"Szerintem mindenki máshogy látja a dollgokat. Én úgy gondolom és hangsúlyozom egy kapcsolat nem működik jól ha nincs szexualitás benne. Persze ez a gyerekekre 15 16 évesekre nem vonakszik, de az idősebbkre 20tól felfele."


Mi meg úgy gondoljuk, ha ilyen okos vagy, akkor szakíts a lánnyal, mert a ti kapcsolatotok ebben a szellemben nem működik...

2010. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 A kérdező kommentje:

Az éjszaka a baratnőmnél alúdtam. Olyan csodálatos éjszaka volt. Csinált vacsorát (tegnap volt a szűletésnapom) és próbált a kedvemben járni. Mikor az ágyban voltunk mondta, hogy mennyire szeret és hogy nagyon kiván, és megis történt az eggyütlét. Most már elis felejtem azokat a hülyeségeket amiket irtam ide (megcsalás stb.) Nagyon szép ajándék volt ez tőle.

Köszönöm minden válaszolónak a kommenteket még azoknak is akik nem értettek az én véleményemmel eggyüt. Csak segiteni akartatok, Köszönöm.

2010. dec. 5. 10:02
 89/92 anonim ***** válasza:
Ejjha:)
2010. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim válasza:

Látod lehet,hogy csak a szülinapodat várta meg a szeretkezéssel,hogy felejthetetlen legyen:)))

Te pedig majdnem elrontottad!!!!!

2010. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!