Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
 41/92 anonim ***** válasza:
52%

Na, most akkor lehet lepontozni, de: én úgy otthagynám ezt a csajt, mint a huzat! Ja, és nem "szexmániás pasi" vagyok, hanem nő. Én igenis vérig lennék sértődve, nő létemre is, ha a párom nem akarna lefeküdni velem. Pláne ennyi idő után. Pláne úgy, hogy állítólag szeret!

A te barátnőd már nem gyerek, hanem felnőtt nő. Azt mondja, kíván, de nem akar szexet. Ez kamu!!!!! Abban az esetben, ha történt volna vele valami rossz élmény és ezért lenne ez az ódzkodás, megérteném. Amúgy nem!

Tudtok beszélgetni a szexről? Őszintén?

Fenntartom a véleményemet, hogy egy egészséges, felnőtt kapcsolathoz hozzátartozik a szex is. Jól írta korábban valaki: ha ő ezt nem érti meg, nem fogja fel, vonuljon zárdába. Írhat itt bárki bármit, ez már régesrégen nem arról szól, hogy szereted-e vagy sem. Ha a barátnőd így érzi, csak gratulálni tudok hozzá! Mégis, mennyit várjál még? Hónapokat, éveket? Én ennyi idős koromban,ha szerettem valakit, nem volt kérdés, hogy kívánom-e. Mert egyértelmű volt. Ha nem kívánom,nem is szeretem! Ennyi. A másik: mi az, hogy nem való neki a szex? Tán frigid? Vagy aszexuális? Később való lesz neki? Ez egy nagy baromság!

én a helyedben kidobnám, mert ebből a kapcsolatból jó nem fog kisülni. Ha úgy érzi, emiatt nem szereted, az az ő baja. Így más nem fogja szeretni.

2010. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
25%
jav: így más sem fogja szeretni.
2010. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
100%

"Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz."


"Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal."


Majd ha azt érzi a lány, hogy ő a minden, imádják akkor is, ha vasvilla hull az égből, majd akkor odaadja magát.

19/L

2010. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 A kérdező kommentje:
Útolsó: Van némi igazság benne. De próbáld az én helyzetembe érezni magad. Kiváncsi vagyok mit szólnál ugy hozzá.
2010. nov. 30. 14:46
 45/92 anonim ***** válasza:
36%

11:01-re

Blabla! Egy éve járnak!!! Mennyi idő kell neki ahhoz,hogy érezze, igazán szeretik??? Ha egy év után nem érzi, a kapcsolatnak sincs értelme. Másrészről, ha én nem érzem, hogy szeretnek, akkor nem vagyok ennyi ideig együtt valakivel.

Én megértelek, kedves kérdező. Még nőként is azt mondom, hogy otthagynám a páromat, ha ennyi idő után nem akarna velem lefeküdni. Még ha ez fordítva lenne, akkor is. (Szóval, ha a fiú nem akarná. Persze ez csak elmélet, ilyen nincs.)

Ha nem vagy mélyen hívő, aki csak a házasság után szeretne nemi kapcsolatot, esetleg nem ért valami szexuális trauma, akkor NEM NORMÁLIS, ha egy felnőtt kapcsolatban nincsen szex.

2010. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg történt vele szexuálisan vmi negatív dolog, és ezért nem akarja? Lehet, hogy annyira letaglózta a dolog, hogy még neked sem akarja elmondani. Kérdezz rá, ha esetleg történt valami ilyesmi és azt mondja hogy nem volt, úgy is látni fogod rajta.
2010. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 AfroAmerikai válasza:
46%
Ez engem eléggé kiütött, hogy még ki is jelenti, hogy nem kiván??? Már rég ott hagytam volna. 19-20 évesen, 1 év után semmi sex? Ne várj testvérem. Béke
2010. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két dolgot tehetsz:

Vagy vársz, ameddig kell. Hónapokat, ha kell éveket. Szerintem a barátnődnek ez fontos, hogy tudja, hogy télleg szereted-e, mert azzal, hogy vársz rá, ezt elég jól tudod bizonyítani. Igen, fiú szemszögből kicsit fura ez és eleinte én sem értettem, de mostanában vhogy elkezdtem jobban ráhangolódni a lányok dolgaira.


A másik lehetőség az az, hogy elé állsz és megmondod neki, hogy nagyon szeretnék szexelni, de mivel te nem vagy hajlandó velem, és én már nem bírom tovább, ezért más lánnyal fogok, szia. Tehát szakítasz vele. Ahogy illik ilyenkor. És nem csalod meg.


A két verziónak, amit leírtam, a lényege, hogy gerinces srácként viselkedj.


Am ha el tudnál vonatkoztatni ettől a kanosságtól és elgondolkoznál a problémán, sztem te is jobban átérezhetnéd ezt. Vannak lányok, akik szeretik ezt halogatni. Ez függhet pl vallástól vagy vmilyen erkölcsi dologtól. Lehet, hogy még szűz, bár ezt nem írtad, szal nem tudom. Vagy nem bízik benned annyira.


Hát ez a két lehetőség van. Mást nem látok.

20f

2010. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 A kérdező kommentje:
Igen szűz. Tudomásom szerint az.
2010. dec. 1. 22:54
 50/92 anonim válasza:
41%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem egyértelmű, hogy a csaj nem szeret, csak azért mondja, hogy legyen mellette valaki.Aztán majd találkozik egy alfahímmel, téged ki fog dobni, vele meg egy hét után szexelni fog.

Szakíts vele!

2010. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!