Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
 71/92 anonim ***** válasza:
48%
Én megértem a barátnődet is de azért ez nem akkora fájdalom hogy igy kéne tőle félni . itt sajnos én egyre inkább arra jövők rá hogy a barátnőd csak veled nem akarná ezt a dolgot mert ezzek nem magyarázatok rá hogy fájni fog az se biztos nem kötelesége annak fájni .Az meg a másik hogy szeret de nem kíván persze mert lehet nagyon sok féle képen szeretni 1 embert csak nem mindegy hogy kit! Ugye az is nyilvánvalo hogy főleg azzok akik még nem voltak fiuval vagy lányal de szeretik egymást még inkább várják a dolgot izgulnak hogy milyen lesz félnek is de ugyan akkor várják is én sajnos a barátnőd nél amiket leirtál azt vettem észre hogy szeret de mint testi kapcsolatra nem téged akar majd.Mert itt olvastam a vallásoságot hát véleményem szerint azért ha vki ismeri párját azért ha vki annyira vallásos észre lehetne venni rajta . Meg ugye a lány részéről hát nem szép dolog hogy petting van más nincs mikor ugye nyilvánvalo hogy pettingelés során még jobban felizgul a dologra az ember és mikor folyamatosan azt mondják hogy ennyi elég volt hát kicsit rosz dolog tud lenni.
2010. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem vallási ok miatt van ez a bnőddel?
2010. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem vallási okok miatt.
2010. dec. 3. 09:53
 74/92 anonim ***** válasza:
50%

"Ez nagyon fontos mondat, amit mondtál:

"Mert ha szeretne és kivánna eléggé akkor már nem volna ez a gond. "

Te úgy érzed, hogy ha szeret, kielégíti a vágyaidat. Ő úgy érzi, ha te szereted, akkor visszafogod a vágyaidat és addig vársz, amíg neki jó. ÉRTED? Ellentét. Azzal, ha olyat mondanál, hogy ha szeretsz, lefekszel velem, érzelmileg zsarolnád. Tényleg, most már azt javaslom, hogy szakíts vele inkább. Mert nem szeretheted eléggé."


teljesen őszinte nem bunkó és az utolsó rövid ú kedves érzelmileg nulla szűz kérdező, ha annyira nem érzed fontosnak, h ilyen sokáig ártatlan maradtál, menj el egy hivatásoshoz, meg szakíts azzal a szegény lánnyal, mert ő jobbat érdemel (na ez volt bunkó kiscsillag, de teljesen jogos is, szállj magadba és szakítsatok)

2010. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
42%

A kérdező kommentje:

Köszönöm útolsó válaszoló.

Szerintem is bizonyitottam már elegett. Jóban-rosszban kitartottam mellete és mégis vannak kétejei ahogy észre vettem. Próbáltam vele megbeszélni, de vagy azt mondja hogy nem neki való vagy szeret de valamiért mégsem akarja (vagy csak egyszerűen fél a fájdalomtól hísz ez az első volna neki/nekünk)


szerintem meg k...ára csak azt bizonyítottad, h egy "állat" (itt konkrétan krokodil és egyebek nem pedig a szarvasmarha egy szinonimájának átvitt jelentésének a rokonértelmű szavát értem) vagy, mert az ember elméletileg kiemelkedett a főemlősök közül is azzal, h erkölcsi normákat állít fel, és hogy URALKODIK a vágyain, értsd meg, nekünk az első fáj, ha csak egy kicsit is odafigyeltek a lányzó nevelésére, akkor nem 16 évesen akarta egy Adonisszal elveszteni, mint az a kis csitri, aki mellé rögtön egy 20 éves "r....c" állt...


Ezek a csajok el lettek nevelve... tudod a szüleink idejée szokás volt úgy nevelni a lányokat, h soha ne élvezzék a szexet, kivéve ha a férjükkel csinálják... bár néha úgy vettem le anyám megnyilvánulásait, h ha nem akart volna gyerekeket, szűzen hal meg...


na most már megbocsáss, de szerinted élvezné Veled valaha is a szexet, ha csak a legkisebb félelme megvan afelől, h amint kis tapasztalatra teszel szert, (h ne tűnj bénának más csajok ellőtt) dobod őt és akkor a szüzességét is egy olyan f@sznak adta mint te és még egyedül is marad fájó szívvel...


Szerintem vallás ide v oda, ateista vagyok és még is legalább egy évet akarok várni, mert ha kellek egy srácnak annyit dalolva vár, és ha az egy év alatt fel-fel hozza, h de már fél éve együtt vunk meg h más x hónap után... na annak a gyereknek vagy várnia kellene még vagy 3 évet, amíg ember lesz belőle, és megtanul engem is hasonszőrűként, nem szextárgyként kezelni, vagy le is út fel is út...


és ha hiszed, ha nem kis hormontúltengéses szűzfiú, vannak hím egyedek is a populációnkban akik eljutottak az erkölcsi értelembe vett ember szintjéig...


keress magadnak egy "rosszabb erkölcsűt" vagy próbálj emberré válni


(igen ez is bunkó akart lenni ...)

2010. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
48%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..


na h kicsit lásd a nők is eszméletlenül tudják akár szerelem nélkül is kívánni a szexet, meg akár szerelemmel sem... most nem azt mondom, h a b.nőd mindig menstruál, csak h lehet hormon zavar is, meg lehet h így nevelték, meg lehet sok más is... pl ha azt mondaná ő si kíván egy pillanat alatt letepernéd, amennyire az eq-d sütkérezik a válaszaid alapján...

2010. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
89%

Tudod... azzal a fiúval aki állandóan a szexről beszélne nekem, hát valahogy én sem feküdnék le vele... Mert valójában ezzel csak nyöszteted, hogy na mikor csináljuk már meg ilyenek. Figyelj, szégyen a fejed, mert erről kérsz tanácsot, hogy ott e hagyd mert nem fekszik le veled, meg olyanokat írsz, hogy "de sajnos szeretem"- ez neked sajnos? hát b*sszad meg... Ekkorra f*sszal amilyen te vagy... hát azért van bőr a pofádon...

Én is szűz vagyok még és 19L és sokkal jobban örülök ennek, mintha odaadtam volna magam egy kreténnek mint amilyen te is vagy!!!!!

2010. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 A kérdező kommentje:

És ha azt mondom nektek hogy csak 7 hónap útán kérdeztem meg hogy nem szeretne e velem lefeküdni. Olyan tökéletesnek tünt ez a kapcsolat. Nem vagyunk dedósok. Szex az hozzá tartozik egy kapcsolathoz és szerintem ezzel mindeki eggyet ért velem. Aki meg nem az nagyon prűd.

Vártam rá több mint egy évet mennyit várjak még? Fiatal vagyok nem akarok élni szexuális életet is. Szűkségem van rá. Nézőpont kérdése hogy most jelenleg kinek van igaza de én úgy érzem hogy nekem van igazam.

2010. dec. 3. 21:41
 79/92 A kérdező kommentje:

Elnézést elirtam akarok élni szexuális életet is.

Romantikusnak érzem magam sokszor vettem neki virágot. Mondhatom hogy elkényesztettem. Mindig mondja hogy mennyire tudom kényesztetni. Volt hogy én főztem vacsorát ittunk bort meg hasonlók. Normálisan az kellett volna mindig következzen hogy megyünk az ágyba és szeretkezzünk. De az valahogy mindig elmaradt. Pettingnél is próbálom minnél jobban felizgatni. De ha fel is izgul ha megkérdezem tőle inkább elveszi a kezem onnan...

2010. dec. 3. 21:47
 80/92 anonim ***** válasza:

talán azért, mert mint én is írtam egy év után kellett volna felhozni neki és nem 7 hónap után... mert az persze marha sok, ha a kanos éned nem lehet elkussoltatni, de ha átéreznéd Te is a fájdalmat... fél percig folyt a vérem, égetett... rossz volt na... és ha hiszed ha nem, egy olyan lány, akire odafigyeltek, az nem dobja szét a lábát csak úgy egy év után, azt kell éreznie, h szex nélkül is ő kell neked... -.-, mért olyan nehéz ezt felfogni?


meg szerinted ő tényleg vmi síkh...e lény? nem gondolod, h levágós, ha ilyen kis boros vacsival várod, h desszertnek magad dobod be?


ő is egy ember, nem prűd, csak még nem érzi, h itt lenne az ideje...


majd ha lesz romantikus vacsi bor nélkül. és vacsi végével romantikus holdfényben hazakíséred, akkor lehet ő ajánlja fel (mondjuk a 3. 4. alkalom után) h menj fel, de a te kis hormonjaid úgy legyőzik a csökött superegód, így ilyen úgy se történik meg...

ha ő maga veszi el onnan a kezed vagy azt jelzi, h k...a bénán csinálod és rosszul esik neki, v azt, h a "prűd" embereknek van igaza és még várni akar, ez nem arról szól, szeret-e hanem arról, h úgy nevelték ha csak úgy hagyná magát akkor ribi lenne... fogd fel, állj tovább, mivel neki is fiatalon kéne megtalálni az igazit, és amíg azt reméli, h te v az nem fogja keresni... az meg csak vmi mesében találná meg


ha szereted szakítasz vele... ennyi

2010. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!